iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 7. 2010
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
3181
zhlédnutí

Události, komentáře

Co čeká české školy? — Ekonomické plány — Polsko volí prezidenta — 45. MFF Karlovy Vary — Sinéad O´Connorová

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Co čeká české školy?

  0:38 do playlistu

  Co čeká české školy?
  Budoucí koaliční partneři ODS, TOP 09 a Věci Veřejné uzavřeli další kapitolu společného programu – školství. A na čem se shodli? Platy učitelů půjdou nahoru. Neprošel ale návrh, aby noví učitelé dostávali mimořádný příspěvek 180 tisíc korun. A co čeká státní maturity? K debatě na toto téma přijde kandidát na ministra školství Josef Dobeš z VV, Jan Vitula z ODS a budoucí opozici zastoupí Vlasta Bohdalová z ČSSD.

 • Ekonomické plány

  18:31 do playlistu

  Ekonomické plány
  Koalice bude hlavně škrtat, chce snížit schodek státního rozpočtu. Budou kroky vznikající koalice účinné? Téma pro Lenku Zlámalovou z Lidových novin a Petra Holuba z Aktuálně.cz

 • Polsko volí prezidenta

  30:07 do playlistu

  Polsko volí prezidenta
  Poláci v neděli ve druhém kole definitivně rozhodnou o tom, kdo se stane polským prezidentem. Rozhoduje se mezi Bronislawem Komorowským a Jaroslawem Kaczyńským. Kdo má větší šanci zvítězit? A jak vypadá kampaň? Do Varšavy se živě spojíme s naším polským zpravodajem Miroslavem Karasem.

 • 45. MFF Karlovy Vary

  38:40 do playlistu

  45. MFF Karlovy Vary
  Začíná největší tuzemský svátek filmu - pětačtyřicátý ročník mezinárodní filmové přehlídky v Karlových varech. Do 10. července divákům nabídne 205 snímků. I do Karlových Varů se podíváme živě za Jakubem Železným - jeho hostem bude programový ředitel MFF Karlovy Vary Karel Och.

 • Sinéad O´Connorová

  45:40 do playlistu

  Sinéad O´Connorová
  Na závěr Událostí, komentářů jsme pro vás připravili exkluzivní rozhovor s irskou zpěvačkou Sinéad O´Connorovou, která v sobotu vystoupí na zámku Sychrov. Rozhovor s ní natáčel Petr Vizina.

Přehrát vše

Související