iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 5. 2010
17:35 na ČT2

1 2 3 4 5

25 hlasů
2137
zhlédnutí

Chcete mě?

Třicetiletý koník Lusk — Seriál o hospodářských zvířatech — Nabídka pejsků z Rychnova nad Kněžnou — AERO PES FEST

13 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Třicetiletý koník Lusk

  0:31 do playlistu

  Třicetiletý koník Lusk
  Hlavní reportáž bude tentokrát věnována třicetiletému koníkovi Luskovi a jeho majitelům. Lusk měl v životě velké štěstí na hodné lidi. Už v hříběcím věku měl skončit svůj krátký život, neboť měl těžce nemocný kloub. Tehdejší majitelka mu však dala šanci a Lusk se uzdravil. Prožil dlouhý, spokojený život a přinesl mnoho radosti nejen svým majitelům, ale i začínajícím jezdcům a lidem, kterým pomohl jako koňský terapeut v rámci hiporehabilitace. Jeho nejmilejší rolí, jak o něm říká jeho majitelka M. Burdová, je však setkávání se s dětmi, které ho hladí, češou, různě mu podstrojují a Lusk se popásá a mlsá dobroty, které jsou mu nabízeny, a užívá si zaslouženého koňského důchodu.

 • Seriál o hospodářských zvířatech
 • Nabídka pejsků z Rychnova nad Kněžnou

  6:27 do playlistu

  Nabídka pejsků z Rychnova nad Kněžnou
  Psí domov Lukavice u Rychnova nad Kněžnou č. 222 telefon: 608 524 973 nebo 494 542 162 číslo účtu: 35 – 638 815 02 47 / 0100 www.psidomovlukavice.wz.cz

 • AERO PES FEST

  10:45 do playlistu

  AERO PES FEST
  V pražském kině Aero proběhla ve dnech 6.–9. května unikátní akce pod názvem AERO PES FEST. Program byl zajímavý a jak jinak – s psí tématikou. Kromě filmů se bylo možné zamyslet nad otázkami, jako např. zda pes patří do kina, zda můžemít rád filmy, ale také například zda majitelé pejsků dokážou sledovat svět očima svého psa… No, budeme se těšit na další ročník. Jo, a do kina Aero můžete chodit se svým pejskem celoročně.

Přehrát vše

Související