iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 10. 2009
16:40 na ČT2

1 2 3 4 5

16 hlasů
1411
zhlédnutí

Chcete mě?

Ekologický právní servis — Design Against Fur

13 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ekologický právní servis v Brně

  0:28 do playlistu

  Ekologický právní servis v Brně
  Ekologický právní servis v Brně poskytuje bezplatně pomoc v případech, kdy je ohrožováno životní prostředí a s tím související práva občanů. Na právní servis se může obrátit jednotlivec, jakékoliv sdružení, nevládní organizace a další veřejné instituce, zkrátka každý, kdo potřebuje v této oblasti pomoc. Nejčastější případy, se kterými se lidé na právní servis obracejí, jsou ty, kdy hrozí např. zástavba v oblastech, které jsou cennými přírodními oázami v betonové džungli měst, nebo dokonce v oblastech, které jsou chráněné, případně těch, které byly kvůli chystané zástavbě vyňaty z chráněného územního celku. Je jasné, že s ubývajícími zelenými plochami ve městech mizí i spousta živočichů, z nichž většina je zákonem chráněná.

 • Ochrana přírody
 • Design Against Fur

  7:18 do playlistu

  Design Against Fur
  V úterý 13. 10. 2009 proběhlo v kavárně Velryba v Praze vyhlášení výsledků česko-slovenského kola mezinárodní výtvarné soutěže s etickým nádechem Design Against Fur (DAF, Designem proti kožešinám). Soutěž pořádá v ČR již 7. rokem organizace Svoboda zvířat ve spolupráci s Fur Free Alliance, mezinárodní koalicí organizací na ochranu tzv. kožešinových zvířat. Úkolem studentů středních i vysokých škol je navrhnout plakát vhodný pro mezinárodní protikožešinovou kampaň. Od listopadu do dubna se mohou zájemci hlásit do dalšího, už 8. kola soutěže. Veškeré informace o soutěži DAF naleznete na www.dafcr.cz, případně na www.infurmation.com.

 • Nabídka pejsků z městského útulku Most-Rudolice

  9:29 do playlistu

  Nabídka pejsků z městského útulku Most-Rudolice
  Školní ulice č. 9, Rudolice-Most Telefonní čísla: 476 703 605 nebo 602 432 302 Návštěvní dny: po-pá 10–17 hodin sobota 10–13 hod. neděle zavřeno www.utulek-most.estranky.cz

Přehrát vše

Související