iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 4. 2009
00:15 na ČT1

1 2 3 4 5

37 hlasů
2178
zhlédnutí

Chcete mě?

Život na venkově — Záchranná stanice v Jinonicích — Ptačí seriál

13 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Soužití lidí a zvířat

  0:31 do playlistu

  Soužití lidí a zvířat
  Tíhnete k přírodě? Chtěli byste se odstěhovat na venkov a žít tam obklopeni zvířaty? Ale nemáte odvahu k tomu potřebnému prvnímu kroku? Dnes vám představíme někoho, kdo svůj sen uskutečnil. Anička Herbenová věděla už od dětství, že město pro ni není. Na venkov však natrvalo utekla až v dospělosti. Nyní žije ve společnosti fenky anglického setra Alžběty, několika koček, koťat a kocourů a příležitostných návštěvníků z řad volně žijících zvířat (která k ní zavítají ať už náhodou, nebo proto, že potřebují pomoc) a je šťastná. Tento díl bude o soužití lidí a zvířat, o jejich vztazích a také o vzájemném respektu.

 • Ptačí seriálek

  4:27 do playlistu

  Ptačí seriálek
  V našem ptačím seriálku si budeme povídat o racku chechtavém.

 • Pomůžete?

  6:02 do playlistu

  Pomůžete?
  Záchranná stanice v pražských Jinonicích je ve vážných existenčních problémech a hrozí jí, že se stane pouze jakýmsi odkladištěm pro trvale handicapované volně žijící živočichy. Valná část obyvatel stanice sestává z trvalých handicapů už nyní, v budoucnu by se to však mohlo stát jediným posláním jinonické záchranné stanice. Radostnější část nelehké práce péče o zraněná zvířata, totiž léčbu a následné navrácení zvířete zpět do přírody, by mělo, podle nové koncepce pražského magistrátu, zajišťovat jiné zařízení. Naši pravidelní diváci si jistě pamatují nedávnou reportáž, ve které jsme se tomuto tématu věnovali podrobně.

 • Nabídka pejsků

  8:35 do playlistu

  Nabídka pejsků
  Nabídka pejsků bude z psího útulku v Maršovicích. Maršovice 107 telefon: 317 744 394 nebo 775 268 225, 728 613 618 číslo účtu: 51–448 410 02 67 / 0100

 • Novinka

  12:21 do playlistu

  Novinka
  Na internetových stránkách pořadu Chcete mě? najdete novou rubriku nazvanou Ztráty a nálezy. Je určena všem, kteří hledají svého ztraceného pejska, kočku či jiné zvíře, nebo těm, kteří naopak nějaké zvířátko našli a chtějí mu pomoci najít ztracený domov. Rubrika však nemůže v žádném případě nahradit služby, které poskytují útulky pro zvířata nebo jiné organizace zabývající se ochranou zvířat! Pokud se vám zvíře ztratí, nebo nějaké najdete, nahlaste to nejbližšímu útulku a snažte se tuto informaci rozšířit co nejvíce. Jednou z možností je právě i naše nová rubrika, jejímž úkolem je napomoci šťastnému znovushledání zvířete a jeho majitele.

Přehrát vše

Související