iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 6. 2008
18:45 na ČT2

1 2 3 4 5

51 hlasů
3086
zhlédnutí

Chcete mě?

Transporty zvířat — Nabídka psů z Tábora

14 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ekofarma

  0:51 do playlistu

  Ekofarma
  Sestry Lucie a Marta Čápovy, které strávily celý život v pražském činžáku, se po vysokoškolských studiích sebraly, odjely na venkov a začaly farmařit na ekologické farmě. Na ekofarmě Čapí letka najdeme kromě koní a oslíka také kozy, bernské salašnické psy, kočky, prasata, drůbež všeho druhu, králíky, ale také třeba morčata. O tom, že život na farmě není jednoduchý, asi nikdo nepochybuje. Farmaření přináší nejen tvrdou manuální práci, ale také spoustu úřadování. Přináší spoustu starostí, ale také radostí. Je to životní styl.

 • Miniseriál o kočkách - jak předejít nákaze z chovu
 • Naléhavá prosba o pomoc

  6:18 do playlistu

  Naléhavá prosba o pomoc
  Naléhavá prosba o pomoc: Dvanáctiletý německý ovčák Brit je ve velkých nesnázích. Pejsek je nyní jen v dočasném domácím azylu u paní Dvořákové, ale nutně potřebuje trvalý domov. Brit hlídal celý život jeden pražský autoservis, který se však ruší, a Britovi teď hrozí utracení. Ani předtím se pejskovi nevedlo moc dobře. Člověk, který měl o Brita pečovat, svěřené peníze propil a psa nekrmil.

 • Nabídka psů z útulku v Děčíně
 • Nový časopis Psí kusy

  12:20 do playlistu

  Nový časopis Psí kusy
  Představíme si časopis „Psí kusy“, jehož první číslo vyšlo v listopadu loňského roku. Časopis věnuje svou pozornost mimo jiné i ochraně pejsků, pravidelně zařazuje jakousi obdobu naší nabídky a jednou z pravidelných rubrik jsou i návštěvy v útulcích.

Přehrát vše

Související