iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 5. 2018
21:05 na ČT1

1 2 3 4 5

535 hlasů
394985
zhlédnutí

Infiltrace

Obchod se zdravím

Jsme naštvaní na lékaře a hledáme, kdo by se nám v nemoci věnoval. Alternativu. Jak ale může vypadat alternativní léčba v praxi?

62 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Anna 11.6.2018 13:25 (!) reagovat 28 + - 2

To už paní mohla rovnou zavolat o radu věštcům do TV Relax, úroveň je zhruba stejná a vyšlo by to možná přece o pár tisíc levněji.
Díky za poučný pořad.

Pavla 4.6.2018 15:50 (!) reagovat 31 + - 10

REKLAMA ČT

ČT dělala po mnoho let těmto ŠMEJDŮM a vlastně i AKTIPU reklamu zadarmo – Z NAŠICH DANÍ, uvedu jen pár příkladů Všechnopárty, 13. komnata, Sama doma (viz. odkaz níže) atd, atd. Děkuji ČT, že alespoň částečně svou chybu napravila, ale nebylo by načase si nejdříve prověřit lidi, které zvete do svých pořadů? Např. v Sama doma je to vyloženě poradenská záležitost.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma/215562220600140/obsah/440466-kdyz-telo-vola-o-pomoc-mgr-lenka-krutilova-dotazy-2-cast

František Šipr 5.6.2018 8:59 (!) reagovat 10 + - 2

re Pavla

Vážená Pavlo, máte pravdu i NEGATIVNÍ REKLAMA je reklama, ALE ne všechny hosty v pořadu Všechnopárty akceptuji, některé dokonce NESMÍM. Můžu napsat nesmím Trošku ani trošku, atd. Na pořad Sama doma se nedívám, protože není určen pro mě. Cena Bludný balvan je má oblíbená, nejsem konzument psychotroniky, atd. Všechno filtruju co by tomu asi řekla věda. Obchodníci s deštěm u mě by pochopení nenalezli asi. Pořad Šárky Maixnerové považuji antibiotikum umožňující vyvolání IMUNITY proti manipulačním metodám šířených v "informačním prostoru".

Marie P. 5.6.2018 12:35 (!) reagovat 0 + - 17

Zřejmě považujete dosavadní úspěchy vědy za skálopevně dané a udíleče bludných balvanů za vrcholné vžeználky všeho na světě. Někdy se totiž slovutným vědcům stává, že své vytrubované sebejisté poznatky musí otočit o stoosmedesát stupňů (viz třeba "zdravá výživa" aj.). K té partě Aktipu bych samozřejmě nešla pro radu ani pomoc, patří jasně k těm nedůvěryhodným. Nakonec mi dovolte otázku - proč jste v poslední větě najednou změnil ve slově "šířených" třetí pád za jakýsi jiný . Správně je "šířeným".

František Šipr 5.6.2018 18:35 (!) reagovat 12 + - 4

re Marie

Vážená Marie, zdravá výživa nemá nic společného s vědou, mě Kateřinu ani Halinu nenacpete. Já rád škvarky a dršťkovku. Já mluvil o matematice, fyzice, termomechanice, hydraulice, atd. atd. A věda neustále testuje zda tahle hypotéza, teorie platí. A češtinářské pravidla se mění jak si umanou jazykovědci. Pravidla nesleduju jen mám obrazovou paměť.

LM 5.6.2018 12:44 (!) reagovat 2 + - 7

..

úplne s Vami súhlasím. Mňa by aj zaujímalo, či dokonca tie moderátorky v Sama doma sa nemôžu vyjadriť k niektorým veciam a protestovať proti nim, pretože - keď to moderujú, tak to tiež vlastne propagujú a teda s tým súhlasia. Alebo musia byť za takéto " slepice ", inak by mali padáka? Myslím, že do Všechnopárty si p. Šíp hostí vyberá sám...., či? AKTIP si teda neoveril? Asi nie....smutné toto propagovať ďalej.

Krišonka 8.6.2018 18:54 (!) reagovat 7 + - 0

Reklama na šmejdov?

Myslím si, že reklamu im síce ČT robila,resp. môžeme ju za reláciami vidieť, ale som presvedčená, že to nebol zámer a už vôbec zlý úmysel.Ľudia z TV(dramaturgovia?) programov možno považovali titul MUDr. v odbore psychiatria dostatočnou zárukou serióznosti a odbornej fundovanosti v dnes módnej psychosomatike.
Ak sa dobre pamätám, tak aj podľa mňa šarlatán Mudr.Hnízdil bol hosťom dokonca Hyde parku civilizace.:-(
Neviem to iste, ale myslím, že to už tím HPC oľutoval.

Lucka 3.6.2018 23:10 (!) reagovat 27 + - 3

Nejlepší pořad za poslední měsíc

Tak dlouho jsem se od srdce nezasmála, jako dnes. Taky jsem pár takových terapeutů vyzkoušela, když jsem byla po borelioze, ale nic tak výživného jsem bohužel nezažila:-)) možná paní Magistra na tu DAMU měla jít:-))))

Libertus 2.6.2018 20:17 (!) reagovat 29 + - 47

A co doktoři, ti snad se zdravím neobchoduji? Zase jeden pořad na objednávku.

František Šipr 2.6.2018 20:29 (!) reagovat 14 + - 5

re Libertus

Vážený Liberte, jedna věc je dle Hippokratovy přísahy léčit a druhá je "obchod s deštěm". Obchodu s deštěm se nyní věnuje JXD v Reflexu. Ostatně cca před 20 lety psychotronik Pfeifer divákům taky zkoušel vyplachovat mozek. Hodně těmto tématům se věnuje Jiří Grygar v Bludném kameni, kde se uděluje "Titul " Bludný balvan.

JP 2.6.2018 20:38 (!) reagovat 17 + - 6

Doktoři

Na rozdíl od těchhle, doktoři alespoň v tom mixu nabídnou nějakou důkazy podloženou metodu a v rámci jakés-takés lékařské etiky nebudou strašit člověka rakovinou. Mezi tím třebas řeknou spoustu věcí, které jsou vědecky na vodě nebo úplně šarlatánské (a třeba jim v srdci věří i víc než vědě), ale právě ta vědecky podložená část léčby dělá ten rozdíl.

KM 4.6.2018 15:51 (!) reagovat 11 + - 0

Šarlatán jako šarlatán doktor nebo "nevzdělanej blbec". Jestli patříte k nějakému léčitelství tak vím co to je není co hájit- je to strašný.

Martina 2.6.2018 13:33 (!) reagovat 5 + - 34

Martina

V prvé řadě kdybych potkala takhle unavenou paní tak bych ji doporučila vyřadit některé potraviny z jídla a až casem dospěje k očistě střev tak ať si udělá klistir az bude hodně pokročilá ať vypije 7 litrů slane vody a pomocí cviku vyčistí celý svůj organismus. Pomocí cvičení a změny jidelnicku se jí může upravit štítná žláza, bacha na stres. Ale ne ní to práce mě s ní ale je to práce paní sama na sobě. A je to zadarmo

klokoci 2.6.2018 22:29 (!) reagovat 16 + - 0

klokoci

7 litrů ne, to by pošla.

František Šipr 4.6.2018 10:45 (!) reagovat 5 + - 0

re klokoci

Vážené klokoci, vím, že jste vtipný. Zde bych brzdil, neboť jsou chvíle, kdy končí sranda. Avšak zde navážu: pes by zesnul a ona by pošla.

Koprolitka 1.6.2018 18:16 (!) reagovat 21 + - 1

Mno ...

Shlédla jsem cca 2/3 rozstřelu na IDnes a rozhovor s paní Klímovou na Seznamu … Jak hezky hovoří o tom, že se jí nikdo z klientů neodhlásil, ba naopak se jí hlásí noví … někde v bulvárním médiu byl rozhovor s nějakým účastníkem Superstár či něčeho takového (trpěl astmatem), který byl přímo u paní Klímové na vstupním pohovoru. Po shlédnutí dokumentu už údajně na předepsané kolečko „vyšetření“ nešel …
Tvrzení paní doktorky, že si po vyhazovu paní Krutilové za svými spolupracovníky plně stojí a žádné další odchody se nekonají – nějak potom nechápu, proč tedy na stránkách Aktip v sekci „Konzultanti“ řady značně prořídly? Z kmenových konzultantů se stali pouhý externisté a někteří zmizeli úplně. Např. pan Cihlář = nabíječ amuletů energií na 2 – 3 měsíce, také pan Svoboda, co dodává energii přes vodu a detekuje všechny baterie v okolí, tam taky už není, zmizel i klučík bez uvedeného vzdělání, který vymítal zlé energie v bytech a místnostech :-).
Ale jaký div: https://*************
u „terapeutky“ s názvem „Eva Smile“, u které není uvedeno žádné vzdělání ani praxe, se s ohledem na praktiky doporučované v Aktipu, přímo vybízí jisté konotace ... Příspěvek byl redakčně upraven.

Koprolitka 2.6.2018 22:45 (!) reagovat 15 + - 2

Mno...

Odkaz na stránky je nepřijatelný, tak snad nebude vadit, když napíšu, že nabíječ amuletů = pan Cihlář si založil svoje vlastní šarlazařízení. Den zápisu = 17. 5. 2018 :-). V jeho týmu se můžeme setkat se známými tvářemi z Aktipu – např. pan Svoboda nebo pan Hána. Musím se smát, protože pan Svoboda tam včera večer byl, ale dnes z nabídky terapeutů zmizel (čestné skautské, opravdu tam byl). A navrch u osoby, která si říká „Eva Smile“, včera nebyla žádná praxe ani vzdělání, dnes přibylo inženýrské studium ČZU – zaměření na marketing :-). Avšak jisté konotace stále přetrvávají, už jen s ohledem na to, s čím exhibuje na internetu (lascivní fotky z mládí).
Na stránkách Aktipu v sekci „Konzultanti“ zmizela i Bc. Z peďáku, která zkoumala energie z nakreslených soustředných elips, vyšetřovala i na dálku, nebo napojením přes prostředníka - asi je to tak lepší.
Zjevně nastal v šarlakruzích rozkol a následné „škatulata batulata hejbete se“. Musí se všichni někam přesunout a hlavně nenápadně :-). Ještě bude sranda.

František Šipr 4.6.2018 10:51 (!) reagovat 2 + - 6

re Koprolitka

Vážená Koprolitko, uvedenou situaci bych popsal: supi hodují na buvolovi /to už je potravy/, když se přiblíží smečka hyen. Co naplat, musíme si najít jinou oběť.

Koprolitka 2.6.2018 22:50 (!) reagovat 8 + - 3

Mno ...

Co mě ale docela udivuje až zaráží – jak to všichni šmahem svádí pouze na paní Klímovou. Ne že bych jí chtěla litovat, ale rozhodně v tom nejela sama. Dokud jim šíbovala kvanta lidí, dělala v různých pořadech reklamu, tak jim byla dobrá. A teď si do ní ještě kopnou, přitom v tom jedou úplně stejně. Hlavně že hlásají ty pozitivní vlny, ovládání emocí, nekonečnou lásku, vidí a vědí oproti nám „obyčejným smrtelníkům“ něco víc … Jakmile „loď“ začne nabírat vodu, skáčou jako první.

hana 1.6.2018 13:20 (!) reagovat 10 + - 4

Docela mi to připomíná léčení u paní mudr Martiny Navrátilové. Internistka co fušuje do léčení psychiatrům.....a zoufalý člověk platí a platí a paní mudr bohatne a ještě sklízí slávu jak je úžasná, přitom za deset minut v ordinaci, mimochodem za 1000 kč do kapsy se opravdu poruchy příjmu potravy vyléčit nedají....a ona ještě na tohle téma píše knihy a dělá přednášky.Tato paní zase velmi ráda používá větu, že za tyhle problémy mohou nevyjasněné vztahy s matkou a nechut sexuálně dospět. Ale proč to tedy začne tím, že holky chtějí mít sexy postavu a chtějí se líbit klukům tak to je mi dodnes záhadou, když by podle paní mudr nejraději zůstali navěky dětmi. Naštěstí jsem se rychle vzpamatovala, přestala paní doktorce věřit a se svou dcerou přestala k paní doktorce jezdit. i když měla váhu 30 kg v 18 letech, paní doktorka nepovažovala za nutné ji hospitalizovat v nemocnici i když jako internistka musela dobře vědět, že jí moc času nezbývá. Je to už čtyři roky, zvládli jsme to jako rodina líp než paní doktorka a zrovna dnes dcera maturuje a i když je to o dva roky později, než by bylo za normálních okolností i tak se zdá , že bude žít normálně, bez nějakých vnitřních bloků a omezení. Jsem velmi ráda, že jsem si dokázala udržet zdravý rozum, dala na instinkt, který mi radil, že ta paní doktorka vůbec neví o čem mluví i když má spoustu titulů a naditou čekárnu k prasknutí.

JP 2.6.2018 15:49 (!) reagovat 0 + - 0

Nemyslíte Miroslavu Navrátilovou z Brna?

hana 4.6.2018 21:40 (!) reagovat 0 + - 0

ano, Miroslava, máte pravdu. nevím proč, ale pořád jí říkám Martina:-)

hana 4.6.2018 21:52 (!) reagovat 0 + - 0

....a ještě nezapomenu na dobrou radu nad zlato, že pokud nemůže vypít nutriční nápoj, tak at si jej dá třeba do nějakého jídla, třeba do zmrzliny. Ta paní v žádném případě nemůže vědět co umí anorexie.

hana 4.6.2018 22:28 (!) reagovat 1 + - 0

a nebo ještě jedna perlička, že pokud nutriční nápoj nevypije, zavolá městskou policii a ti se postarají se o to, aby nutriční drink vypila. Můžu vám upřímně říct, že pro někoho, kdo má fobii z prázdného talíře může něco takového přinutit k sebevraždě. V této fázi nemoci se musí opatrně, množství přidávat po lžičkách, krůček za krůčkem, minutu za minutou,den za dnem posunovat hranice co dovolí psychika. Je to tvrdá práce, 24 hodin denně, nejtěžší první dva, tři roky. Nechápu, jak si může paní doktorka myslet, že léčí anorexii nebo bulimii, když vidí pacienta jednou, nebo dvakrát za měsíc čtvrt hodinky. Kde bere tu drzost....

Pepa 1.6.2018 12:50 (!) reagovat 19 + - 2

Žádám pány doktory

Žádám pány doktory, aby prověřili dušešvní zdraví své kolegine Klímové - viz. její poslední rozhovor pro Seznam.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/skryta-kamera-nachytala-terapeuty-byla-to-spionaz-nejsme-obchodnici-se-strachem-a-nadeji-48377?dop-ab-variant=3&seq-no=1&source=hp

František Šipr 2.6.2018 8:04 (!) reagovat 3 + - 1

re Pepa

Vážený pane , hluboce souhlasím.

bubu 31.5.2018 21:15 (!) reagovat 11 + - 24

Neházejte všechny do jednoho pytle

Protože je někdo šmejd, neznamená, že jsou všichni nebo že léčení energií nefunguje. Např. náš léčitel pan Zezulka. Mobilní signál taky není vidět a existuje. Dejte na pocit, jaký máte z toho člověka. Na této paní je vidět vše od začátku. https://www.youtube.com/watch?v=hHED32KotoM

KM 11.6.2018 11:13 (!) reagovat 4 + - 1

Velká většina jsou podvodníci.....

Klímová je spíš běžný průměr než výjimečný padouch léčitelé mají jinou tvář pro média a běžnou praxi. Používají smyšlenou proslulost předstírají že jim volá nějaká "kapacita"a prosí je o radu....Navíc skoro nikdo neví jaké nebezpečí se skrývá v "kapičkách bez ničeho"- bohužel doktoři nejsou výjimka.

kačka 31.5.2018 20:40 (!) reagovat 11 + - 10

Zajímalo by mne, co by na to asi řekl Jan Hnízdil. Jeden z nejlepších psychosomatiků u nás.

Krišonka 1.6.2018 17:34 (!) reagovat 15 + - 5

Pána

Hnízdila považujem za "guru" "miestnych" (česko-slovenských) šarlatánov.:-)

první ‹ předchozí 1 2 3 4 5 6 7 poslední

Související