iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 5. 2014
22:05 na ČT1

1 2 3 4 5

21 hlasů
22591
zhlédnutí

Daleko od Majdanu

Dokument osvědectví, pocitech a reakcích obyvatel na území východní Ukrajiny, kteří s odvahou i defenzivně hodnotí situaci kolem ruské anexe Krymu

25 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

M. 5.2.2019 2:42 (!) reagovat 1 + - 1

pouze 8 tis. shlednuti - zajimavy nezajem cechu...a to zde jiz mame (2018) 126 tisic ukrajincu...

vyplyva z toho, ze cesi jsou na ruske strane? jsme opravdu jen pritroubli knedlici s premierem STB a rusofilnim presidentem, ktery je soucasti privatizacni mafie ?

je to ostuda...

vrele doporucuji dalsi dokument "(polo)ostrov krym"

M. 5.2.2019 3:08 (!) reagovat 1 + - 0

jde pouze o muj nazor a vlastni pohled na vec ;)

nula 1.4.2019 22:40 (!) reagovat 0 + - 3

Za takhle správně orientovanej postoj se dnes vůbec nemusíš stydět a omlouvat to tím, že to je jen tvůj názor. Vnitro je ještě pořád naše! Takže Bureš si ani neškrtne, i když je premiér (do času, na každou sv... se přece vaří voda, ne?), neboj.

To kdybys měl opačnej pohled na věc, kterej by třeba zahrnoval takový divný pocity, že je minimálně zvláštní, že na přelomu toho roku 2013/2014 se na tom slavným náměstí v Kyjevě promenádovali takoví lidi jako Victoria Nuland, která tam rozdávala koláčky chudinkám mrznoucím demonstrantům, a pak podávala raport, jak se naložilo s investicí $5 billions na UA, dnes už mrtvý John McCain, který (dle The Guardian) tam byl prostě jen vyjádřit podporu mírumilovným a demokratickým demonstrantům, stejně jako Kchárl von Schwarzenberg nebo Joe Biden, který proslul svými fotografiemi s lídry Islámského státu v Sýrii, a podobný demokratický západní figury, tak to bys pak mohl mít trochu sevřený půlky, když bys na to veřejně upozorňoval.

Ale tvůj názor je ukotvenej naprosto v pořádku, dle notiček ministerstva pravdy.

Pamatuj - největší arciďábel je Putin, pak dlouho dlouho nic, pak Zeman, a pak hned Bureš. No, a co nemůžeme svést na tyhle 3, tak za to může Trumpeta s jeho fake news.

Související