iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 6. 2015
21:30 na ČT1

1 2 3 4 5

9 hlasů
18406
zhlédnutí

Gejzír

Kuchařský rekordman — Hledači pokladů — Adolf Born — Fingerboardy — Hliněný dům

28 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kuchařský rekordman

  1:23 do playlistu

  Kuchařský rekordman
  Hrdinovi naší reportáže je teprve třiatřicet let, ale přesto se už stal legendou. Od studentských let totiž vozí medaile ze světových šampionátů i olympijských klání. Ve sbírce jich má už na čtyři desítky.

 • Hledači pokladů

  6:24 do playlistu

  Hledači pokladů
  Detektory nejprve pomáhaly při těžbě, pak při hledání min a časem se staly taky oblíbeným pomocníkem archeologů i amatérských hledačů pokladů či stop dávných časů. Takových nadšenců je u nás dnes kolem 30 000.

 • Adolf Born

  11:50 do playlistu

  Adolf Born
  Knír má jako císařpán a netají se tím, že časy monarchie prostě miluje a nejradši by ji obnovil. Svou pouť po této zemi ale označil za veselou cestu životem. Legendární malíř a věčný optimista Adolf Born slaví krásné 85. narozeniny, tak mu připijme na zdraví.

 • Fingerboardy

  17:06 do playlistu

  Fingerboardy
  Tahle hračička sloužila nejprve jen jako přívěšek na klíče, brzy ji ale skuteční skejťáci začali brát jako trenažér a zkoušeli si na ní různé triky. Fingerboardy se staly fenoménem a jejich průmyslová výroba se rozjela ve velkém.

 • Hliněný dům

  22:09 do playlistu

  Hliněný dům
  Jako kluk sbíral v rozoraných polích střepy keramiky pravěkých kultur, později své úlovky dokonce obohatil o jednu z nejmenších Venuší v Česku. Do hlíny se zamiloval natolik, že si z ní nakonec postavil i malý dům, ve kterém bydlí.

Přehrát vše

Související