iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 1. 2017
19:00 na ČT1

1 2 3 4 5

363 hlasů
1003562
zhlédnutí

Četníci z Luhačovic

Pytláci

Mrtvý muž na posedu pod lesem. Byla to vražda, nebo sebevražda?

82 min | další Seriály »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Miroslav Jonák 9.4.2021 21:25 (!) reagovat 25 + - 7

Díky za obnovené zařazení "Četníků z Luhačovic"!

Ve srovnání s nedávno skončeným seriálem "Zločiny Velké Prahy" jsou "Četníci z Luhačovic" mnohem kvalitněji udělaný seriál (včetně - na rozdíl od ZVP - adekvátní a lepší hudby, včetně lepší kamery, lepších dialogů, včetně většího spádu, humoru, atd.). Zkrátka a dobře "Luhačovice" mají šmrnc a spád, jsou UVĚŘITELNĚJŠÍ, POHODOVĚJŠÍ a VĚROHODNĚJŠÍ...

jejda 14.4.2021 0:54 (!) reagovat 0 + - 1

pokracovani nebude

viz odpoved nize

sára 12.2.2017 15:33 (!) reagovat 38 + - 3

paráda

Seriál je pěkný, moc se mi líbí i pan Zedníček s přízvukem. Konečně se mám v telce na co dívat a těšit. Takže za mě za 1 a ti co touží po krvi či blbárně ať si přepnou třeba na Novu ( ordinace, manželky ....)

František Šipr 12.2.2017 19:56 (!) reagovat 7 + - 1

re sára

Vážená sáro, přepnout na Novu!! To už bude hra o duševní zdraví. To radši zkusit i knííííhy.

12.2.2017 20:07 (!) reagovat 2 + - 6

Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

becky 30.1.2017 12:59 (!) reagovat 41 + - 9

Seriál se mi líbí, jsem obyčejný člověk a nemám zkušenosti z kritikou režie, představitelů nebo kostymérů. Nic méně můj pocit při sledování- jsem vtažena do děje, panu Zedníčkovi i já občas nerozumím, ale tak to tenkrát prostě bylo. Lámaná čeština na příkaz. Myslím, že si tvůrci dali práci a opravdu se ocitáme v té době.
Co člověk, to názor.

mzp 13.1.2017 23:52 (!) reagovat 45 + - 29

nuda a amatérismus

Tunel na cestě do Luhačovic? Kam jeli cestující, kteří z vlaku v Luhačovicích nevystoupili? Proč ten nábytek na služebně vypadá, jako kdyby byl přes sto let starý? Po 24 minutách Zedníčkova pitvoření jsem to naštěstí vypnul, aspoň že Kerekes to svoje odehrála poměrně brzy a nenechala diváky na prsa dlouho čekat.

Lukas 14.1.2017 18:40 (!) reagovat 4 + - 1

Lukas

Tunel do Luhačovic mi připomínal cestu vlakem z Křížan do Rynoltic u Liberce.

Mirka 21.1.2017 11:15 (!) reagovat 1 + - 0

nádraží

Ti, co nevystoupili v Luhačovicích, jeli zpátky do Uherského Brodu nebo Hradiště, protože přijeli ze slepé koleje :) Nádraží je prý točené v Lednici, takže to berte tak, že si nikdo nepamatujeme, jak vypadalo nádraží v Luha po 1. sv. válce. Je to pohádka, ne dokument, mně se moc líbí, protože miluju Luhačovice. Ale moji mamku to nádraží také rozčililo, protože v Luha je malé pěkné nádražíčko :)

Honza 11.1.2017 21:04 (!) reagovat 28 + - 6

Pan Zedníček možná až moc šišlá, ale jinak mne to baví. Určitě kouknu i na další díly.

insajdr 12.1.2017 15:19 (!) reagovat 6 + - 12

Miroslav Donutil umí šišlat daleko lépe než Pavel Zedníček, a tak tu roli Čmani automaticky dostal on. Jenže když dramaturgie zjistila že v seriálu bude hrát také Donutilův syn Martin, tak se obávala toho že by si diváci mohli splést příběhový seriál se soutěžním pořadem Šišlá celá rodina, nebo tak podobně, a ta role starého Čmani připadla Zedníčkovi. No, já tomu tak moc nevěřím. Spíš věřím tomu že Miroslav Donutil nechtěl vypadat v očích svého synka směšně a tak tu šišlavou roli odmítnul. Navíc se Martin zdá už teď být lepším hercem než je jeho tatík a nikdo neví jestli to Donutila míchá nebo těší.

Julie 12.1.2017 20:59 (!) reagovat 25 + - 14

Donutilové jsou špatní herci oba dva .

Lea 13.1.2017 6:53 (!) reagovat 13 + - 20

Chapu,

ze pan Miroslav Donutil nemuze byt kazdemu sympaticky, ale herec je SKVELY! Zrejme proto, ze vam obema sympaticky neni, nemeli jste moznost sledovat jeho herecke umeni. :p

Janka 13.1.2017 8:11 (!) reagovat 21 + - 3

Ještě, že tu roli Donutil nevzal. Zedníček je v té roli výborný, je fajn mít na obrazovce i někoho jiného, než je pan Donutil st.

Iva 16.1.2017 0:04 (!) reagovat 3 + - 0

Ac mam p. Donutila st.

rada, souhlasim s tim, ze pan Zednicek hraje tu roli skvele a naprosto mu sedi.

Sisi 11.1.2017 19:41 (!) reagovat 12 + - 13

Moc hezky

Moc hezky,me se treba osobne cetnicke humoresky moc nelibi, kvuli hlavni postave
Tohle se moc povedlo, i kostymi byli hezke a konecne si muzeme predstavit jak to bylo tezke po prvni svetove valce, ze v republic nebyli jen cesi, ale take nemci
Velice zdariwl

Alice 12.1.2017 6:22 (!) reagovat 2 + - 14

Konečně!

Tak už jsem si myslela že jsem sama v názoru že Tomáš Töpfer byl v Četnických humoreskách trapný miscast. Ne v roli četníka, ale místního donjuana. Už tenkrát bylo patrné že se ČT začíná transformovat do role podomka, který se mávnutím kouzelného proutku zúčastní zámecké hostiny kde krká, mlaská, snaží se nenápadně odklonit stříbrné lžičky a chová se jiným způsobem nevhodně.

Michal 11.1.2017 2:00 (!) reagovat 14 + - 3

znělka

Ta znělka (píseň) mi přijde podobná Poirotovi...

Václav Nehybný 9.1.2017 19:39 (!) reagovat 53 + - 45

Toto nejsou Četnické humoresky, naštěstí

Toto nejsou Četnické humoresky, naštěstí.

Autoři si dali za cíl splnění velmi náročného úkolu - natočit seriál, který sice nemá nic společného se slavnými humoreskami, ale přesto s nimi bude většinou diváků srovnáván. Slovo „Četníci“ bohužel seriálu ubližuje nejvíc, protože dříve zmíněné srovnávání přímo nabízí.

Je proto těžké se na nové dílo dívat objektivně a s nadhledem. Než napíšete svůj další komentář, pokuste se o to.

Humoresky byly spíše hravé, vtipné, založené na situačním humoru a mohly se dotýkat sebetěžších případů, ale stále v nich šlo více o legraci než o cokoli dalšího.

Tento nový seriál je mnohem vážnější, ve vyprávění pomalejší a poctivější, inspirovaný pravdivými dobovými událostmi a odehrávající se ve velice zvláštní době našich dějin.

Dejte „novým četníkům“ šanci i bez toho, aby vás rozchechtali v každé třetí scéně a zkuste se stát náročnějším divákem.

Na závěr podotýkám, že jsem sám fanouškem série Četnických humoresek, že jsem od této série očekával to co většina zde komentujících a že se moc těším na druhou epizodu úplně jiného, ale skvělého vyprávění.

(Pan velitel se možná chová a hovoří jako d*** právě proto, že bychom ho možná neměli mít rádi. Daří se mu to tedy.) Příspěvek byl redakčně upraven.

NikolettaSalieri 9.1.2017 14:23 (!) reagovat 25 + - 10

Mírné zklamání

Já bych vychválila kostýmy, i výběr lokality. U pár opravdu vtipných scénkách jsem se zasmála. Těším se na příště, zda chytí tu mladou slečnu :-)

Bohužel tak jako většina nových českých nekonečných seriálů hraje na to, že půl minuty je záběr na osobu, jak stojí a čeká, než někdo přijde nebo sedí a přemýšlí... Chápu, že tak hrají o čas, ale pokud by tyto scény vystříhali, měl by film větší spád.

Taky jsem zaznamenala další nešvar novodobých seriálů a to naprosto nelogické tvrzení pana velitele, že se nejdená o vraždu. Vždyť měli jediný důkaz a to, že se z pušky nestřílelo. A on si pořád stál za svým. ??? To by, myslím, bral vážně kterýkoliv strážce zákona, v kterékoliv době. V první chvíli jsem měla dojem, že velitel bude podplacený...

Jinak výkon pana Zedníčka je obdivuhodný, jeho postava se mi moc líbí. Bohužel mu není rozumět a o to hůř, že nevíte, jestli mu nerozumíte česky nebo německy.

Nicméně pokud bych mohla shrnout, tak došlo k zápletce i rozuzlení a dopadení vraha, což (vzhledem k již výše uvedeným srovnáním s nekonečnými seriály) je velké plus). Pořad je jasně odpočinkový a u mě splnil kýžený záměr. A i přes mírné zklamání se příště budu dívat ;-)

Pavel Hajek 9.1.2017 13:02 (!) reagovat 33 + - 51

bohužel

na to se nedá dívat, především režijně neskutečně slabý :(

Zara 9.1.2017 15:11 (!) reagovat 2 + - 8

Rejžek?

Zatím je to to nejlepší co jsem zhlédla za posledních 14 dní.
Jako druhý nejlepší počin ČT bude přímý přenos z USA, presidentský slib D.T.

Václav Nehybný 9.1.2017 19:22 (!) reagovat 9 + - 3

Vysvětlení?

Pavle, jste snad sám režisérem, kameramanem nebo filmovým kritikem a znalcem, že takto banálně odsuzujete něčí odbornou práci? Navíc bez jakýchkoli argumentů, příkladů a vysvětlení.

první ‹ předchozí 1 2 3 poslední

Související