iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 10. 2018
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1552
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jak vypadal 28. říjen 1918 v Havlíčkově domě

  1:38 do playlistu

  Jak vypadal 28. říjen 1918 v Havlíčkově domě
  Na náměstí v Havlíčkově Brodě se uskuteční akce, která představí, jak 28. říjen vypadal. Těšit se můžete na rekonstrukci historického momentu, dobové kostýmy, program pro malé i velké návštěvníky, hry, soutěže, občerstvení.

 • Výstup na Blaník

  3:03 do playlistu

  Výstup na Blaník
  Vystupte si na horu Blaník u příležitosti oslavy výročí vzniku našeho samostatného státu. Předpokládaný sraz účastníků na vrcholu u rozhledny je v 11:00 hodin.

 • Muzeum války 1866 na Chlumu

  3:54 do playlistu

  Muzeum války 1866 na Chlumu
  Zastavte se u největšího vojenského střetnutí na území Čech a Moravy v 19. století v expozici Muzea války 1866 na Chlumu. Najdete tady ukázky výzbroje a výstroje rakouské a pruské armády a mnoho dalšího.

 • Permon Cup 2018

  6:47 do playlistu

  Permon Cup 2018
  Zveme vás na další ročník netradičních soutěžních disciplín, který pořádá zábavní park Permonium. Soutěžní klání se skládá ze šesti disciplín a bude probíhat v době mezi 10:30 a 15:00.

 • Orientační závod pro děti

  7:52 do playlistu

  Orientační závod pro děti
  V neděli si můžete zaběhnout už sedmý orientační závod Dětské ligy Táborska, který je určen především pro děti a žáky do 15 let. Pro závodníky jsou přichystány tři tratě v lese. Shromaždiště závodu bude v prostoru fotbalového hřiště Tábor – Měšice.

 • Cyklohráčkem do Železničního muzea Zlonice

  8:51 do playlistu

  Cyklohráčkem do Železničního muzea Zlonice
  Cyklohráček vás doveze z Prahy až do železničního muzea ve Zlonicích. Vydejte se na neobvyklý výlet a poznejte železnici z úplně jiného úhlu pohledu! Cyklohráček má několik vagonů – jeden plný her, stavebnic, vláčkodráhy a knížek, ve druhém jezdí cyklisté s koly a ve třetím najdete spoustu deskových her, velkou stavebnici, tabuli s křídami či puzzle.

 • Výstava prezidentnský vozů v Muzeu autíček

  9:30 do playlistu

  Výstava prezidentnský vozů v Muzeu autíček
  Zajímá vás, čím jezdili čeští i zahraniční prezidenti? Přes 10 tisíc modelů autíček a dalších hraček, vyrobených od roku 1910 až do 90. let uvidíte na speciální výstavě, která vás vezme na cestu od kočárů až po moderní speciály.

 • Podzimní prázdniny s draky

  12:58 do playlistu

  Podzimní prázdniny s draky
  Na Starých Hradech se usídlili draci! Vydejte se za nimi a nahlédněte do světa obřích smaragdových draků a odhalte tajemství dračích lektvarů. Od sklepení až po půdu vás provede udatný rytíř, krásná princezna, veselá čarodějnice nebo rozpustilá čertice.

 • Pevnost duchů

  13:36 do playlistu

  Pevnost duchů
  Vstupte do tajemné komnaty v Pevnosti duchů! Těšit se můžete na strašidelné kostýmy, explodující dýně, stezku odvahy, videomapping nebo záhadné hvězdy v planetáriu.

 • Václav Vojtěch - první Čech v Antarktidě

  14:12 do playlistu

  Václav Vojtěch - první Čech v Antarktidě
  Když se ve Skřivanech u Nového Bydžova Václav Vojtěch v roce 1901 narodil, sudičky mu rozhodně nedaly do vínku touhu po cestování. A přeci... Navštivte výstavu o prvním Čechovi v Antarktidě a poznejte jeho životní cestu.

 • Přelet nad loutkářským hnízdem

  17:34 do playlistu

  Přelet nad loutkářským hnízdem
  Je čas zajít na loutky v akci! Zveme vás na festival plný pohádek a loutek. Kromě divadla se můžete těšit na program mezi jednotlivými představeními. V prostoru Galerie Minor bude probíhat např. workshop výroby loutek z přírodních materiálů.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související