iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 9. 2017
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

2 hlasy
2298
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rodinný festival Kefír

  1:27 do playlistu

  Rodinný festival Kefír
  Jak strávit poslední prázdninové odpoledne a noc? Přece pořádným bejbypankovým festivalem! Rodinný festival Kefír bude tou nejsladší prázdninovou tečkou.

 • Noc netopýrů v Bečově nad Teplou

  2:36 do playlistu

  Noc netopýrů v Bečově nad Teplou
  Také vás fascinují netopýři? Během netopýří noci si je budete moci důkladně prohlédnout a dozvědět se o nich spoustu zajímavostí! Těšit se můžete i na tvořivou dílnu pod vedením autorek knihy "Netopýří chmýří". Máte se na co těšit!

 • Světlo a život

  3:20 do playlistu

  Světlo a život
  Posviťte si na život a navštivte novou přírodovědnou výstavu v Národním muzeu. Uvidíte, jak se příroda přizpůsobuje dostatku nebo naopak nedostatku světla. Jaký je rozdíl mezi životem v jeskyni a na poušti?

 • Vojenský den a Folklórní hry ve skanzenu Strážnice

  6:15 do playlistu

  Vojenský den a Folklórní hry ve skanzenu Strážnice
  Letos budou akce ve strážnickém skanzenu o víkendu hned dvě. V sobotu tu oslavíme výročí bitev 1. světové války a kromě bojových ukázek uvidíte i dobovou módní přehlídku, přednášky o osudech vojáků a naučný program o legiích. Nedělní Folklórní hry vám pak nabídnou neformální recesistické soutěžní klání mezi folklorními soubory nejen ze Slovácka. Téma letošních her je: Všichni jsou už v Mexiku.

 • Tisíc mil pro jeden cíl

  7:27 do playlistu

  Tisíc mil pro jeden cíl
  Tisíc mil pro jeden cíl je charitativní štafeta běhu československých vlčáků na podporu fondu KRTEK, která po 1600 kilometrech dorazí v neděli odpoledne do ZOO v Brně. Vyzkoušíte si jízdu na koloběžce se psem a uvidíte, jak pracuje canisterapeutický pes.

 • Dětská liga Táborska v orientačním běhu

  8:17 do playlistu

  Dětská liga Táborska v orientačním běhu
  Orientujete se v terénu? Tak to pojďte vyzkoušet orientační běh, uvidíte, že to bude zábava. Připraveny jsou tratě pro malé i větší děti, a to jak začátečníky tak pokročilé!

 • Přírodní rezervace SOOS

  9:06 do playlistu

  Přírodní rezervace SOOS
  Vydejte se po naučné stezce přírodním rašeliništěm a slatiništěm. Uvidíte místa, kde vyvěrají minerální prameny a plyny na povrch přes vodu a bahno a vytvářejí tzv. bahenní sopky.

 • Kiritof - tradiční chorvatské hody

  11:36 do playlistu

  Kiritof - tradiční chorvatské hody
  Moravští Chorvaté? Zní vám to podivně? Tak se přijeďte přesvědčit a dozvědět se něco o této menšině. Uvidíte jejich kroje, poslechnete si písničky a určitě nevynechejte ochutnávku místních dobrot.

 • Slavnosti královny Elišky v Hradci Králové

  12:43 do playlistu

  Slavnosti královny Elišky v Hradci Králové
  Hradec Králové si jako své sídlo zvolila královna Eliška Rejčka. Do její doby se proto město tento víkend přenese. Vy zde můžete zažít středověkou slavnost, jarmark, ukázky soubojů a mnoho dalšího.

 • Dožínkové slavnosti na zámku Hořovice

  13:28 do playlistu

  Dožínkové slavnosti na zámku Hořovice
  Víte, co byly dožínky? Přeci slavnost k ukončení letní sklizně a dalších polních prací. Když byla úroda pod střechou, všichni to s úlevou oslavili. Přijeďte se podívat, jak taková oslava vypadala.

 • Zámek Žleby

  14:10 do playlistu

  Zámek Žleby
  Navštivte romantický zámek Žleby, kde kromě jiného uvidíte úžasné sbírky zbraní, luxusního nábytku a podíváte se i do krásné zámecké kuchyně. A pozor, natáčela se zde i spousta pohádek, třeba Tři bratři, Kouzla králů a ... schválně, zkuste vymyslet ty další!

 • Dětský divadelní festival v Roudnici

  17:10 do playlistu

  Dětský divadelní festival v Roudnici
  Festival plný představení pro děti, kde uvidíte třeba soubory Divadlo Krapet nebo Dřevěné divadlo. A pokud vám nestačí jen se dívat, vyzkoušejte nějakou ze zajímavých tvůrčích dílen. Festial začíná až 8. září, ale do tvůrčích dílen v disciplínách jako je animace, loutkoherectví, žurnalistika nebo třeba šerm se raději přihlaste už dnes.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související