iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 6. 2015
17:50 na ČT :D

1 2 3 4 5

3 hlasy
2274
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Krajinou pana Pipa do Studia Kamarád

  0:57 do playlistu

  Krajinou pana Pipa do Studia Kamarád
  Oblíbené postavičky ze Studia Kamarád, Jů a Hele, vytvořil před více než třiceti lety Stanislav Holý, který je „tatínkem“ i dalších známých pohádkových postav. Nahlédněte do jeho světa fantazie a objevujte ilustrace a další interaktivní prvky na výstavě v Karlových Varech.

 • Večerníčkovo kino na Kampě

  1:23 do playlistu

  Večerníčkovo kino na Kampě
  Chystáte se na festival United Islands of Prague? Česká televize pro vás připraví speciální letní kino. Večerníček tu ještě jednou oslaví své padesáté narozeniny pohádkovým programem pro děti a pomáhat mu s tím budou známé postavičky z večerníčků, např. Bob a Bobek, Maxipes Fík a Křemílek s Vochomůrkou. Večerníčkovo kino promítá každou celou hodinu už od pátečního odpoledne.

 • Selská pouť ve mlýně

  2:25 do playlistu

  Selská pouť ve mlýně
  Zveme vás na rodinný statek v malé obci Svatý Jan u Sedlčan, kde se v sobotu koná selská pouť. Děti se můžou zúčastnit různých soutěží, nechat si pomalovat obličej, podívat se na mlýnské kolo, dokonce se povozit v kočáře jako významní sedláci anebo si osedlat poníka. Dospělí se můžou těšit na dobroty ze selských dvorů a trhy, které k pouti patří.

 • Zvířátkov

  3:12 do playlistu

  Zvířátkov
  Oslice Julie, poník Kryštof, koza Máša, klokan Skip, prase Maruška a další zvířecí osazenstvo se těší na malé i velké návštěvníky. V Olešné u Hořovic objevíte malý zvířecí ráj, který můžete navštívit s rodinou i mateřinkou kdykoli po telefonické domluvě. Zkušení chovatelé vás seznámí s různými druhy zvířátek, zjistíte, co jim nejvíce chutná, jak o ně pečovat, ale nezapomene se ani na zábavu a dovádění!

 • Běhej lesem

  6:19 do playlistu

  Běhej lesem
  Připravit se, pozor, start, začíná akce Běhej lesem! Ve 12.30 začíná registrace malých závodníků, kteří se pak na startovní čáru postaví v 15.30. Před startem obdrží děti, které se závodu účastní, v každé věkové kategorii startovní číslo, měřící čip a po doběhnutí do cíle získají tašku s dárky i běžeckou fotografii a diplom. A pro vítěze jsou přichystány hezké ceny. Sportu zdar a běhu obzvláště.

 • Kolo pro život

  7:08 do playlistu

  Kolo pro život
  Vyjeďte na kola s celou rodinou a rovnou otestujte svou rychlost. Zveme vás na dětské závody Kolo pro život, speciální závod je připraven i pro odrážedla pro nejmenší, stálá je kategorie horských kol a nechybí nesoutěžní cyklo vyjížďka pro celou rodinu. Nebude chybět spoustu her, soutěží, dovádění ve skákacím hradu a připravena bude i Škola kola, kde se zdokonalíte v jízdě na kole. Nácvik jízdy bude probíhat na připravené dráze s nejrůznějšími překážkami.

 • Tajemství počasí

  8:00 do playlistu

  Tajemství počasí
  Jaké bude zítra počasí? Proč vznikají tornáda a bude v létě opravdu teplo? Odhalte tajemství počasí, prostřednictvím osmi interaktivních scenérií umístěných napříč celým centrem Olympia v Brně. Příroda je plná zajímavých jevů, které je potřeba objevit a prozkoumat. Tak vzhůru na oblaka a další ukazatele počasí.

 • Indiánská vesnička Rosehill

  8:42 do playlistu

  Indiánská vesnička Rosehill
  Staňte se prériovým indiánem a vyzkoušejte si život v indiánské osadě. Navštívíte týpí, zastřílíte si z luku, hodíte kopím a tomahawkem a jako správný indián i zabubnujete na buben. Děti neminou staré indiánské hry. O prázdninách každou sobotu ve 14.00 navíc indiánská show s tanci, písněmi a divadlem.

 • Tátohrátky aneb s tátou Indiánem

  11:57 do playlistu

  Tátohrátky aneb s tátou Indiánem
  I tátové slaví svůj den! Letos oslavíme Den otců 21. června a jak jinak než akcí Tátohrátky. Připraveno je 10 soutěžních stanovišť pro táty i děti, pro malé i velké vodáky výlet na kánoích a zajímavé soutěže. Chybět nebude dobrá hudba pro velké i malé. A maminky můžou také dorazit!

 • Nebojte se fyziky

  12:55 do playlistu

  Nebojte se fyziky
  Přijďte si vyzkoušet výrobu elektřiny, vystřelit si z elektromagnetického děla a mnoho dalších fyzikálních pokusů. Na výstavě Nebojte se fyziky je dotýkat se exponátů povoleno! Uvidíte, že fyzika není nuda, právě naopak. I když vám z ní někdy stojí všechny vlasy na hlavě (třeba, když si zkoušíte statickou elektřinu).

 • Království železnic

  13:51 do playlistu

  Království železnic
  Vstupte do Království železnic, kde to žije nejenom na nádraží. Po několikakilometrových kolejištích se tady prohánějí nejrůznější mašinky a vozí všechny, kteří si nastoupí. Aby toho nebylo málo, najdete tady největší prezentaci populární Mašinky Tomáš v Evropě, unikátní papírový Šípův model Prahy, největší expozici současné produkce LEGO a další. Nechybí koutek plný hraček, kinosál, automobilový trenažér a další aktivity.

 • Soutěž
 • Rekapitiulace

Přehrát vše

Související