iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 9. 2020
16:40 na ČT :D

1 2 3 4 5

1 hlas
5661
zhlédnutí

Wifina

Technika: Zajímavosti sluneční soustavy — Společnost: Expedice na Antarktidu — Lifestyle: Komiks — Volný čas: Skoky na trampolíně — Příroda: Nejoblíbenější domácí mazlíčci

další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Technika: Zajímavosti sluneční soustavy

  2 do playlistu

  Technika: Zajímavosti sluneční soustavy
  Ve sluneční soustavě se pořád něco děje. Například Měsíc se víc a víc vzdaluje od Země, a Země se otáčí stále pomaleji. Takže podle vědců u nás kdysi mívat den jen 18 hodin.

 • Společnost: Expedice na Antarktidu

  3 do playlistu

  Společnost: Expedice na Antarktidu
  Antarktida leží na jižním pólu. Je pátým největším světadílem na Zemi a je ze všech nejchladnější. Proto tam nikdo nežije natrvalo. Jedinými obyvateli jsou vědci, kteří tam pracují na výzkumných projektech.

 • Lifestyle: Komiks

  4 do playlistu

  Lifestyle: Komiks
  Úplně první pokusy o komiks bychom našli už ve starověkém Egyptě. Šlo o nástěnné malby, které vypadaly jako pásmo obrázků s texty o tom, co se na nich děje. Dneska už komiks vypadá jinak a svůj vlastní si může vytvořit každý.

 • Volný čas: Skoky na trampolíně

  5 do playlistu

  Volný čas: Skoky na trampolíně
  Prvními průkopníky ve skákání na trampolíně byli pravděpodobně Eskymáci, ti k vyhazování do vzduchu používali mroží kůže. Ve středověku pak artisté skákali při vzdušné akrobacii na pružných prknech, která je dokázala taktéž vymrštit do úctyhodné výšky.

 • Příroda: Nejoblíbenější domácí mazlíčci

  6 do playlistu

  Příroda: Nejoblíbenější domácí mazlíčci
  Domácího mazlíčka má doma 64 % Čechů. Nejoblíbenější je pes, druhá je kočka a o třetí místo se dělí zakrslý králík a morče. Na čtvrtém místě žebříčku nejoblíbenějších domácích mazlíčků jsou rybičky.

 • Hudba: Jak se stát hudební hvězdou

  7 do playlistu

  Hudba: Jak se stát hudební hvězdou
  Hudbu můžeš mít jen jako koníčka, nebo se jí věnovat profesionálně. Můžeš zpívat, vystupovat v muzikálu, mít vlastní kapelu, nebo hrát na nějaký hudební nástroj. Důležité je, aby tě to bavilo a hraní, nebo zpívání ti dělalo radost.

 • Závěr

Přehrát vše

Související