iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 11. 2012
19:55 na ČT2

1 2 3 4 5

31 hlasů
36698
zhlédnutí

Chudoba cti netratí

52 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Anna kováčová 29.7.2018 22:28 (!) reagovat 13 + - 0

Dekuji vsem co maji srdce

Verim stele na zazrak

Anna kováčova 21.9.2018 17:22 (!) reagovat 2 + - 0

Chudoba cti netrati

Dekuji vsem kteri by me i detem chtely pomoct budeme vdecni za vse dekuji predem s celeho srdce

Lucie 23.3.2018 16:34 (!) reagovat 4 + - 12

Nezodpovědnost

Bohužel je v pořadu vidět, jak děti doplácejí na nezodpovědnost svých matek. Nežijeme přeci ve středověku a každá žena by se měla rozumně rozhodnout, kolik děti a s kým bude mít. Proto nechápu, jak ženy bez bydlení, vzdělání nebo práce, došly k závěru, že se dokáží postarat o tolik dětí v této situaci. Nejhorší na tom je, že většina, ne-li všechny jejich děti, půjdou v jejich šlépějích - hromada dětí, každé s jiným, žádná škola, žádná perspektiva..A na to zase doplatí jejich děti..

Anna kováčova 29.7.2018 22:23 (!) reagovat 1 + - 1

Dekuji vsem kteri my chcou pomoci a hlavne k vuly detem

V celem mem zivote se spoleham sama na sebe ikdyz jdu vecer spat stale verim ve svuj sen ze reknu svim detem pojdte pujdeme domu jenze realita je jina pri probuzeni a ja se sama sebe ptam proc nemuzou mit me deti svuj domov kdyz jsem ho nikdy nemohla mit ja je tezke se koukat do krasnych zahrad s velkym domem a bazenem proc zrovna me deti se musi s dalky divat na neco co niky nebudeme mit a to je svuj domov

O.Š. 17.3.2013 13:32 (!) reagovat 14 + - 15

Paní Anna (a hromada dalších, jí podobných) není chudá, ale sobecká. Představme si modelovou situaci: 10 slušných zodpovědných rodin s dvěma nebo třema dětma. Podle věku dětí pracují jeden nebo oba rodiče a snaží se vyjít jak to jen jde a obrací každou desetikorunu. A kvůli práci nemají na své děti skoro čas. A pak tu máme jednu 11ti člennou rodinu, která přežívá jen a jenom díky příspěvkům těch deseti zodpovědných rodin. Na děti, na byt a koníčky mají hromadu času a prac. stres a ranní vstávání je neznámé slovo. Životní min. této parazitní rodiny je 22 540. Co to znamená? Tyto peníze nikde sami nevzniknou, nevyskytnou se. Jsou to peníze, o které byly ty slušné rodiny okradeny! Každá z těch slušných rodin je nucena svým dětem měsíc co měsíc, chtě nechtě, sebrat přes 2 tis. Kč! Kdo je pak tady ten chudák?
Poslední paní je další chudinka. V obličeji "ozdob" za X set Kč, nová pračka, ventilátor atd. Jejím rodičům se to nelíbí, kolik dostává. Proč jí teda nepřidaj?? Je to přece jejich dcerka, ne? Proč by se na ní měli skládat jiní?? Lidská hloupost nezná hranic.

Hana 21.3.2013 8:08 (!) reagovat 4 + - 1

Shlédla jsem jen začátek videa a souhlasím. I ze svého okolí znám lidi, pro které je výhodnější být na sociálních dávkách než jít do práce a vydělávat. I rodiny s dětmi platí bydlení, léky, jídlo, oblečení ... a také musí vyjít. Zajímavé je, že třeba nejsou peníze na čokoládu pro děti, ale jsou peníze na piercing nebo na cigarety ...
Co je to za systém, kde je výhodnější nechat se sponzorovat státem (resp. lidmi, kteří chodí do práce) než sám si aktivně vydělávat ???

Hana 21.3.2013 9:49 (!) reagovat 3 + - 2

Možná bych přidala ještě vzkaz pro paní moderátorku. Stálo by za to jít se podívat např. do Jedličkova ústavu, kaváren, kde obsluhují lidi s postižením. Existuje spousta jiných iniciativ snažících se zapojit i handicapované lidi do společnosti. Zažila jsem tam lidi s různými postiženími, kteří sami ze své iniciativy práci hledali a pracovali. Některým třeba stačila podaná ruka v podobě asistentů, poskytnutí informací ... Před těmito lidmi, kteří se aktivně snaží, hluboce smekám.

Já já já jenom já 15.1.2013 19:57 (!) reagovat 2 + - 3

Chudoba cti netratí

..., říkají bohatí.

Eliska Štěpánová 18.12.2012 6:35 (!) reagovat 13 + - 0

Dobry den,
Moc rada maminkam pomuzu. Vsechny tri jsou obdivuhodne. Chci poslat nejake vanocni darky i pomahat dlouhodobe podle potreby. Muzete mi prosim poslat kontakty?
dekuji

Haluzak 26.4.2013 2:13 (!) reagovat 0 + - 1

Správně ! Zazobanci zaammyslete se !

NEní to sice idealní ale určitě lepší než příspěvky nějakým pofiderním agenturám na údajnou pomoc ! Je smutné že se řeší tato situace tak že občané pomájí tam kde by měl stát. Měli bychom nejdřív zastavit tu mafii která nám vládne v likvidaci česka a čechů jinač to nikdy neskončí, před paní smekám, být víc takových lidí... republika by měla dost peněz nato platit nezaměstnané, nato platit nemocné a špičkovou medicínu, zkrátka měla by dost na všechno a kevšemu by i tak prosperovala a vydělávala... To ale by se ve vládě museli o tyto věci zajímat a tyto věci řešit, místo toho tam 30let řeší všelijaké podvody, pracujou na svých podvodech aby vyšli a nepřišlo se nato pracují natom jak nás víc oblbnout a déle se udržet, veškeré problémy důležité jdou stranou a republika se řítí do záhuby.. Jen si nepřeji vidět jak tito lidé na videu skončí až se systém shroutí zavládne anarchie a zákon jungle, zdraví budou mít co dělat bojovat o své životy a tito lidé zůstanou na pospas.. Zažijeme ještě tak hrozné věci které si nikdo zvás neumí představit. Strach máte se postavit a vzepřít a kam to vede nevidíte ? Prostě buď risknete že to změníme, nebo budeme čekat doslova na smrt ! Lidi uvědomte si že tohle je realita, a že ze dne na den se to může změnit a peníze vám budou kničemu, za války stál chleba 540 000,- :) no už chápete že peníze jsou velhaný omyl a nemají naprosto žádnou hodnotu je to kus papíru !! Kživotu potřebujete vzduch vodu jídlo, peníze jsou nic... obdélníčky barevné !

Karla Rejmanová 4.12.2012 20:32 (!) reagovat 15 + - 5

Chudoba cti netratí

Dobrý den,
Sledovala jsem váš pořad Chudoba cti netratí a ráda bych
pomohla konkrétně p. Anně. Můžete mi prosím poradit,jak
bych se s ní mohla zkontaktovatovat?
Děkuji K. Rejmanová

brona 8.12.2012 19:36 (!) reagovat 4 + - 0

brona

p.Jana napsala svuj mail mužete jí napsat. BRONA

Související