iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 7. 2018
05:59 na ČT2

1 2 3 4 5

1 hlas
2500
zhlédnutí

Dobré ráno

Šťastný let

Hlavním hostem pořadu bude letec a publicista Jiří Pruša, který podniká letecké expedice, na nichž mapuje zajímavá místa světa.

další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
 • Pro malé i velké

  Pro malé i velké

  1. 6. 2020

  Revmatická onemocnění — Sladké pečené dobroty z ovoce — Morseova abeceda — Jak běhat správně? — Historie nakupování — Dětské knížky

  1 hlasů

  822
  zhlédnutí

  do playlistu
 • Konec, nový začátek

  Konec, nový začátek

  29. 5. 2020

  V posledním dni v týdnu nás na dálku pozdraví herec — Zdeněk Piškula. Probereme s ním jeho čerstvé divadelní angažmá, kde se zhostil — role na chůdách. Samozřejmě neopomeneme zmínit i jeho hudební, filmovou a — taneční minulost. — Výkonný ředitel Vít Jásek z Unie zaměstnavatelských svazů prozradí, jak významná je rekvalifikace pro změnu své profese. — Prodejce Michal Požárek představí zajímavé deskové hry. — Šéfkuchař Vojtěch Fňukal připraví na jeden talíř kombinovaná jídla. — Dramaturg Jakub Třešňák upozorní na zajímavý projekt – Animační školička. — Zpěvák James Harries svým nezaměnitelným hlasem rozezní do pohody celé studio.

  1 hlasů

  2078
  zhlédnutí

  do playlistu
 • Protřepat, nemíchat

  Protřepat, nemíchat

  28. 5. 2020

  Ve čtvrtečním vysílání Dobrého rána přivítáme ve studiu — vzácného hosta – herce Vladimíra Polívku. Kromě představení svých aktuálních — projektů se svěří s pocity, které měl při natáčení filmu na plovoucí jachtě. — Odborník na hydrologii Evžen Polenka vysvětlí, jak těžké je najít trasu pro vodní koridor a co všechno musí splňovat místo určené pro stavbu vodní nádrže. — Filmový teoretik Matěj Pořízek dá několik tipů na zajímavé snímky z programu České televize. — Šéfkuchař Radim Procházka uvaří jídla v kombinaci s omáčkou a kompotem. — Ředitelka festivalu Flamenco de Sofa vysvětlí, jak v letošním roce bude fungovat jeho on-line verze, která bude mít i charitativní podtext. — Jedinečný Matěj Kodeš bude čarovat s bublinami. Možná něco naučí i samotné moderátory. — Tak nezapomeňte si ráno pustit ČT2 v 5:59.

  0 hlasů

  2529
  zhlédnutí

  do playlistu
 • Odveta

  Odveta

  27. 5. 2020

  O tom, jak je důležité spoléhat se na vlastní fyzickou kondici a vynechat ve sportu odvetu, nám povypráví biatlonista Ondřej Moravec. Letošní sezóna byla pro něho výjimečná, neboť po předčasném ukončení závodů strávil 14 dní v karanténě. — S historikem Janem Břečkou se vrátíme do časů 2. světové války, kdy v naší vlasti a v zahraničí působil Československý odboj. — Šéfkuchař Oskar Klanert vyzkouší recepty podle Jamieho Olivera. — Tisková mluvčí Dagmar Šnajdrová a kastelánka vily Stiassni představí, jaké novinky čekají na návštěvníky objektů ve správě Národního památkového ústavu. — O prospěšnosti robotiky přijde do studia pohovořit profesor Luděk Žalud. S sebou si přiveze i několik šikovných strojů. — Spisovatelka Alena Vávrová představí svou básnickou knihu Třičtvrtě na smrt.

  3 hlasů

  2565
  zhlédnutí

  do playlistu
 • Dobří holubi se vracejí

  Dobří holubi se vracejí

  26. 5. 2020

  Jakub Vágner — Cestování na koloběžce (Marek Jelínek) — Turistické tipy — Vaření: Napříč světadíly (Milan Václavík) — Pitná voda — Střelba: skeet

  1 hlasů

  2430
  zhlédnutí

  do playlistu
první ‹ předchozí 1 2 3 4 5 6 7 poslední