iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 9. 2011
15:20 na ČT1

1 2 3 4 5

11 hlasů
79492
zhlédnutí

Zoománie 17/17

Výprava za spárkatou zvěří — Tajemství ptačí řeči — Nesprávné krmení psů

17 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výprava za spárkatou zvěří

  0:52 do playlistu

  Výprava za spárkatou zvěří
  Rendy láká Hanku na další setkání s jedním z našich volně žijících zvířat. Pro svůj plán ale potřebuje získat tentokrát i Bruna. Má pro něj totiž nachystaný ryze chlapský úkol, i když je jí samozřejmě jasné, že jej bude muset nejprve přesvědčit... A tak v rámci výpravy zorganizuje projížďku na čtyřkolkách, o které Bruno vždycky snil. Parádní jízda krajinou nakonec všechny přivádí až k lesu, kde se potkávají s Rendiným známým lesníkem. Bruno od něj získává onen zatím poněkud tajemný úkol. Co na něj v lese čeká? A jaký je vlastně cíl téhle výpravy do české divočiny? Zpočátku to vlastně netuší ani Hanka, ale odměna v podobě setkání hned s několika zástupci naší největší spárkaté zvěře bude stát rozhodně za to!

 • Tajemství ptačí řeči

  5:11 do playlistu

  Tajemství ptačí řeči
  Chováte doma andulky? A přemýšleli jste někdy, že svým chováním nám vlastně mohou prozradit leccos o tom, jak se cítí, nebo jestli jsou spokojené? Pokud ne, nenechte si ujít další Hančinu reportáž, v níž tajemství ptačí řeči poodhalíme!

 • Nesprávné krmení psů

  9:14 do playlistu

  Nesprávné krmení psů
  Že nesprávné krmení může pejskům přivodit dokonce i hodně vážné problémy, to už Hanka ví. A protože se jedná o nejběžnější domácí mazlíčky, chce si na tohle téma posvítit. Do toho se ale připlete Bruno s podivnou sázkou - s kamarádem Radkem se totiž vsadil, že porazí jeho obrovskou dogu v jídle! A tak se Hanka nakonec pouští nejen do zjišťování pravidel správného krmení našich psích kamarádů, ale taky do natáčení Brunova kuriózního závodu s Radkovou dogou!

 • Soutěž

Přehrát vše

Související