iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 11. 2012
09:55 na ČT1

1 2 3 4 5

5 hlasů
1375
zhlédnutí

Zprávičky

Zpětné zrcátko — Vycházky s Václavem Chaloupkem: Listopad — Miniparlament: Sportovní kroužky — Reportáž: Národní parlament dětí a mládeže — Koncert pro Ilju Hurníka

15 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zpětné zrcátko

  0:40 do playlistu

  Zpětné zrcátko
  S Petrem Kopeckým si připomeneme důležité události uplynulého týdne. Naši tenisté vybojovali Davisův pohár, a to podruhé v historii po 32 letech. Jiné ocenění za pomoc lidem ve vašem okolí získalo pět nejlepších projektů, které jste přihlásili do soutěže Brána k druhým. Kluby, oddíly a skupiny přátel, které udělaly dobrý skutek, vyhrály setkání se známými osobnostmi, prohlídku Národního technického muzea a Českého rozhlasu. V průjezdu Staré radnice je už zase k vidění vycpaný krokodýl zvaný Brněnský drak. Proč i v 21. století žije miliarda lidí v bídě? Do projektu Evropské vysílací unie Proč chudoba? se Česká televize zapojí vlastním dokumentem

 • Vycházky s Václavem Chaloupkem: Listopad

  3:00 do playlistu

  Vycházky s Václavem Chaloupkem: Listopad
  Blíží se konec listopadu, a to znamená, že se příroda chystá na zimu. Možná jste někdy měli možnost donést krmení lesní zvěři, možná to pro vás bude v dnešní vycházce s Václavem Chaloupkem premiéra. A možná si najdeme i nějakou zkamenělinu.

 • Miniparlament: Sportovní kroužky

  5:57 do playlistu

  Miniparlament: Sportovní kroužky
  Tentokrát se seznámíte s další čtveřicí našich miniposlanců. A koho tedy dnes uvidíme? Anetu, Johanku, Richarda a Andreu. A hodnotit je přímo ve studiu budou diváci z Národního parlamentu dětí a mládeže. Jako první vystoupí s návrhem jak zvýšit sportovní aktivitu ve školách dvanáctiletá Aneta z Kolína.

 • Reportáž: Národní parlament dětí a mládeže

  10:20 do playlistu

  Reportáž: Národní parlament dětí a mládeže
  Demokracie očima mladých. Takové téma si letos zvolil Národní parlament dětí a mládeže. 80 zástupců školních parlamentů z celé republiky se v Praze setkalo už po patnácté. Zprávičky poskytly jednání mediální podporu, a tak se s námi můžete podívat, jak to probíhalo.

 • Koncert pro Ilju Hurníka

  12:45 do playlistu

  Koncert pro Ilju Hurníka
  Známý hudební skladatel a spisovatel Ilja Hurník oslaví 90. narozeniny. Je autorem celé řady skladeb pro dětské sbory, a ty mu na oplátku před týdnem uspořádaly koncert v pražském Rudolfinu. Zprávičky u toho nemohly chybět.

 • Soutěž

  14:09 do playlistu

  Soutěž
  Trička máme připraveny i pro další tři nejrychlejší z vás, kteří budou vědět, kde žili trilobiti? A) v moři B) v deštném pralese C) na poušti SMS ve tvaru ZP mezera A nebo B nebo C zašlete na číslo 906 06 09. Technicky zajišťuje Erika a.s., cena jedné SMS 9,- Kč včetně DPH.

Přehrát vše

Související