iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 10. 2010
10:40 na ČT1

1 2 3 4 5

49 hlasů
2701
zhlédnutí

Zprávičky

Aktualita týdne: Festival Oty Hofmana — Reportáž: Seriál o internetu – utrácení přes internet — Miniparlament: Deváté třídy na školách — Reportáž: Africké safari – Národní park Okapuka

14 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Aktualita týdne: Festival Oty Hofmana

  0:28 do playlistu

  Aktualita týdne: Festival Oty Hofmana
  Jestli jste fandové filmu a televize, tak navštivte spolu s námi 42. ročník dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana, který se koná v Ostrově nad Ohří. Do světa filmu nás zavede Petr Kopecký.

 • Reportáž: Seriál o internetu – utrácení přes internet

  2:46 do playlistu

  Reportáž: Seriál o internetu – utrácení přes internet
  I když Vám ještě nebylo patnáct let, určitě dobře víte, co jsou peníze. Možná Vám rodiče i zřídili dětské konto nebo elektronickou peněženku, asi umíte platit kreditem v mobilu. To jsou příjemné vymoženosti, ale nakupování elektronickou cestou Vám může udělat i nemilý vítr v kapse. Na co si dát pozor, to Vám v dalším dílu našeho seriálu o internetu poví Pavla Hajpišlová.

 • Miniparlament: Deváté třídy na školách

  6:08 do playlistu

  Miniparlament: Deváté třídy na školách
  Čtyři malí poslanci, jeden návrh na změnu k lepšímu a o něm malá debata – to je miniparlament, do kterého se můžete přihlásit i Vy, pokud je Vám mezi jedenácti a čtrnácti lety a nebojíte se mluvit před kamerou. Ani v tomto dílu Vás neošidíme o poctivou výměnu názorů na důležité téma – tady je. Jedná se o návrh dvanáctiletého Lukáše z Plzně, který je proti zrušení devátých tříd na základních školách. Lukáš si myslí, že je ve čtrnácti letech mladý na to, aby si zvolil budoucí povolání. Nezapomeňte, že do miniparlamentu můžete svůj návrh poslat i sami, stačí, když nám napíšete. Budeme rádi, když k návrhu také připojíte svůj věk, jméno a odkud jste.

 • Reportáž: Africké safari – Národní park Okapuka

  10:26 do playlistu

  Reportáž: Africké safari – Národní park Okapuka
  Hráli jste si už někdy na safari? Ve skutečnosti taková dobrodružná návštěva některé z afrických rezervací hodně napoví, jak žijí divoká zvířata. Z otevřených terénních aut je turisté sledují například v Namibii na jihozápadě Afriky v parku Okapuka. Jestli chcete vědět jaké to je, vypravte se do divočiny s Petrem Kopeckým.

 • Soutěž

  12:47 do playlistu

  Soutěž
  Každý, kdo si nemůže vybrat, co by si dal k jídlu, by si měl připomenout, že na světě denně umírá hladem 24 tisíc lidí. 16. říjen s problémem hladu úzce souvisí. Víte, co je to za den? A) Mezinárodní den proti dietám B) Světový den výživy C) Svátek kuchařů Odpověď ve tvaru ZP mezera A nebo B nebo C posílejte jako SMS na číslo 906 06 09. Nejrychlejší tři, kteří budou vědět správnou odpověď od nás získají naše zprávičkové tričko.

Přehrát vše

Související