iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 1. 2009
19:00 na ČT2

1 2 3 4 5

358 hlasů
45018
zhlédnutí

Nominační večer Českého lva 2008

Slavnostní vyhlašování nominací na výroční filmové ceny Český lev 2008 ve znamení pohodové atmosféry. Aby se diváci u obrazovek cítili co nejuvolněněji, moderátorka Ester Kočičková oživí večer písněmi skupiny ABBA, a to nikoli pouze v popovém a nikoli pouze ve svém podání. Mimo jiné si připomeneme i jeden z největších hitů roku - muzikál Mamma Mia!

97 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

bilawdova 10.3.2009 10:40 (!) reagovat 1 + - 1

nejede to

mě to třeba pro jistotu ani nejede

Michal Ďorď 8.3.2009 21:16 (!) reagovat 3 + - 13

Budu se snazit.

BOZE! Tohle ma byt "prestizni" udileni cen Cesky lev? Tohle je naprostej hnus. Videl jsem Ceskeho lva parkrat, ale tento rocnik byl ROZHODNE nejhorsi, pocinaje moderatory (vsemi), organizaci (to co se delo na podiu byl chaos), technickym zpracovanim (predevsim nasviceni, nefungujici mikrofony atd.) a to nejhorsi z nejhorsich byly ty jejich scenky, ci co to bylo (tance, pisnicky a buhvico jeste). Nedalo se to dokoukat, po par minutach jsem znechucene prepinal. Proste DES BES.

babca 4.3.2009 2:03 (!) reagovat 9 + - 3

Bezvadnej zážitek

přenos jsem neviděla jsouc v cizině, ale teď jsem našla tenhle záznam. Jsem štěstím bez sebe. Tyhle nominační večery sleduju každý rok a ani letos nezklamal. Super!!!! Nic jiného se k tomu nedá říci. Kdo se neraduje, nepochopil, ale to je jen jeho problem :o)

Joseph 27.2.2009 21:12 (!) reagovat 7 + - 2

Nemyslím si, naopak Ester a Iva 90%

Každý máme různý názor, já si myslím, že OK.

Oříšek 25.2.2009 9:55 (!) reagovat 5 + - 15

Fakt trapný

Lidi, ČESKO, proboha, jste normální? Co to mělo být? Jak paní Ester řekla hned v úvodu že muzikál Mama Mia se stal nejúspěšnějším filmem roku, tak to na tom musela ČT hned profitovat? Přihřát si polívčičku? No co se divim, takový jsme národ. Fakt to bylo ubohý a už z předchozích let je mi jasný, že samotný ten váš "GALA" večer nebude jiný. Teď v neděli jsem se díval na přímý přenos předávání cen akademie Oscarů a říkám, ještě nikdy jsem neviděl něco tak nádherného, promyšleného do posledního deatjlu, na úrovni, s noblesou a perfektní dokonalstí. Možná by se měl realizační tým podívat jak se takové věci dělají. Vyhnul by se trapným estrádám, které stojí spoustu peněz a lidi je raději ignorují. V USA jsou Oscaři svátek a i pro mě, protože jsem vyznavač kvalitních filmů, které za něco stojí. A raději půjdu do kina během roku na stovku amerických filmů, než jít na jeden český, který pro mě bude ztráta času. Český film nesnáším hned z několika důvodů. Herci... Jako sorry, ale když vydim ty samé herce v průběhu dne v seriálech v televizi, tak jsem z nich tak znuděnej a jsou okoukaní, že večer už na ně ve filmu v kině nemám náladu. Český film... Jako sorry, ale páni režiséři, páni producenti, nevim ale jestli to ce předvádíte je vše co umíte a národ, se vám klaní a má vás za filmové "bohy" tak to pardon. Během roku zde vznikne řada Béčkových hovadin, které stojí nemalé peníze, s okoukanými herci a všichni se mohou zbláznit. Místo toho aby udělali dva pořádné. No nenaděláme nic, pokud budou studenti filmových škol učeni lidmi, kteří přemýšlí a učí je ve stylu v jakém se nachází česká kinematografie současná. Tady žije takové množství talentovaných lidí, kteří by dokázali pohnout s Č.kinem. směrem kupředu, ale je to smutný když nemají šanci něco udělat, něco ukázat. Nedostanou šanci se projevit, jelikož tady nikoho nezajímá jestli něco umíš, tak přijď a uvidíme co se dá dělat. Tady se vše odvíjí od toho kolik máte v kapse peněz, podle toho nad tím někdo může začít uvažovat, ale až potom co si promyslí, co z toho bude mít on. A v druhé řadě také to záleží na tom, jaké máte kontakty a známé na patřičných místech. Pak jste vítěz. Je to vážně smutný...Takže asi tak.

Tea 2.2.2009 19:07 (!) reagovat 16 + - 6

Já si myslim, že to bylo dobrý...Bych tam chtěla vidět vás jak se o něco snažíte...no nic....a nejlepší jsou BLONDÝNY!!!!:-D

Markéta 2.2.2009 15:37 (!) reagovat 7 + - 5

Ale jo.

Bylo to dobrý. Sice mi je občas líto, ze si ze vseho deláme legraci a recesi. Ale zabavila jsem se výborně. Hlasuji pro svobodnou barvu vlasů.

gina 2.2.2009 13:57 (!) reagovat 7 + - 13

No teda já nevim..Český lev by neměl být strohý a nudný, ale takovéhle oživení?? A ty lidi v sále, nezdá se že by se všichni bavili, půlka kouká vyjeveně..Ifku jsem taky nepobrala.. Ester se přeříkávala, bylo to divný. To opravdu na víc nemáme?

bert 1.2.2009 22:56 (!) reagovat 14 + - 5

Geniální

Strašně odlehčující humor, smál jsem se v jednom kuse s kapesníkem v ruce, jak mi slzely oči a brécy byly maximální.

Vratislav 1.2.2009 10:03 (!) reagovat 4 + - 1

oprava a omluva

sorry "ivko" za tu "jíťu"...

první ‹ předchozí 1 2 3 poslední

Související