iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 9. 2009
21:00 na ČT1

1 2 3 4 5

928 hlasů
1323089
zhlédnutí

Vyprávěj 3/26

(I. řada)

Svatba

Oblíbený český retro seriál

51 min | další Seriály »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Evelina 15.9.2009 19:54 (!) reagovat 3 + - 0

Otec u porodu

Perfektní seriál, to je naše mládí, člověk si všechno rád připomene, ale otec u porodu? To je teda velmi nadsazené. To už páni scénaristé zapomněli jak otcové stávali pod okny porodnice a maminky jim ukazovaly ty malé uzlíčky? Vždyť otec u porodu mohl být až od roku 1992.

abc 16.9.2009 5:50 (!) reagovat 0 + - 0

Scénáristé

Řekl bych, že pod těmi okny mohli stát tak tatínkové zmiňovaných scénáristů.

flycross 15.9.2009 10:36 (!) reagovat 0 + - 0

zdivocela zeme

Chtel bych se zeptat,proc si z archivu nemuzeme pustit,stejne jako tento serial,Zdivocelou zemi? Dekuji za pripadnou odpoved.

Bibi 15.9.2009 12:42 (!) reagovat 0 + - 0

e-vysílání

Každý odvysílaný díl si můžeš spustit v e-vysílaní české televize:-)

flycross 15.9.2009 13:22 (!) reagovat 0 + - 0

Zdivocelou zemi? Tak mi prosim rekni,kde ji mam v archivu najit;) Nevim,co mas na mysli tim "e-vysilanim" (jestli to ma byt to i-vysilani),ale pokud mluvis o videopujcovne,tak tam je to za prachy,coz se ponekud lisi od sledovani Vypravej...

Tereza 15.9.2009 10:11 (!) reagovat 0 + - 0

FLASH FORMAT

Proc tu neni tento dil v flash formatu?!? To je jedine co mi jde spustit:(

Lucka 15.9.2009 12:27 (!) reagovat 1 + - 0

Měla bych také dotaz, proč mi nejde toto video spustit .... Tomuto seriálu moc fandím, tak bych se na to ráda podívala. Děkuji

Ota 15.9.2009 7:41 (!) reagovat 5 + - 1

Díl Svatba

S tou svatbou v kostele jste , tak pěkný seriál celkem poničili , moje rodiče měli svatbu v kostele rodiče mé manželky také a vůbec mnoho lidí z celého příbuzenstva bez sebemenších problémů . Když jsem byl malý ( 80 léta ) účastnil jsem se dvou svateb mých tetiček v kostele. Seriál se mi velice líbí ukazuje celkovou absurditu zrůdného režimu , který plně odsuzuji , ale s tou svatbou v kostele jste to opravdu nezvládli, toto se nedělo , je to hloupost.

Josef 15.9.2009 10:17 (!) reagovat 1 + - 2

Absurdní svatba v kostele

S tou svatbou v kostele, to máte pravdu. Normální lidi, co chtěli mít svatbu v kostele, ji měli, což je i můj případ. Měl jsem však spolužáka, který měl nastupovat jako funkcionář do vedení jistého podniku. Navíc jeho tchán byl v KSČ, takže svatba v kostele se uskutečnila tajně. Nedělo se to rozhodně tak dramaticky večer při svíčkách, to bylo přitažené ale fest za vlasy!!! Zkrátka ženich, nevěsta a svědkové si to domluvili v cizí farnosti, kde je nikdo neznal, s místním farářem a uskutečnil se obřad, o kterém se nikde nemluvilo.

Lucy 15.9.2009 11:57 (!) reagovat 3 + - 0

svatba v kostele

Mně svatba v kostele jako hloupost nepřišla, když studují VŠ a v práci tatínek má taky vyšší postavení, než úplně běžný vyučený dělník. Vždyť asistent z VŠ by jim za to zařídil vyloučení ze školy, když se o ně pořád zajímá. Večer při svíčkách to být nemuselo, ale neva.

vf 14.9.2009 23:53 (!) reagovat 4 + - 2

Problem

Problém není v tom, zda reálie sedí nebo nesedí, jasně, že jde o určitou nadsázku. Problém je úplně někde jinde. Seriál je bohužel vystavěn na nudných, nezajímavých a nepřesvědčivých charakterech hlavních dvou hrdinů, což vedlejší postavy prostě nezachrání. Česká televize vyrobila seriál, který neurazí a hlavně má mít VYSOKOU SLEDOVANOST, bohužel však také ničím nezaujme, je to jen vata na vyplnění času. Chyba je ve špatně vystavěném příběhu a nevěrohodných dialozích, což žádné dobové kulisy, ani dobří herci ve vedlejších rolích nezachrání.

Sisi 15.9.2009 0:14 (!) reagovat 1 + - 0

Problem

Pokud tvůrci chtěli hlavně VYSOKOU SLEDOVANOST, tak se jim to poveldo, co myslíte? A kdyby seriál NIČÍM NEZAUJAL, tak by tu sledovanost neměl. Jedna věc se nemůže líbit všem. Tak jednou jste to zkusil/a a přeladíte jinam:-), v dnešní době je táááááákový výběr. Pro mne jsou nudné a nezajímavé jiné pořady a proto se na ně nedívám, je to nejlepší řešení (třeba superhyper jako konkurence).
A z negativních názorů si vy tvůrci "Vyprávěj" berte také příklad, aby jste neusnuli na vavřínech a seriál si udržel svoji kvalitu.

jeniq 16.9.2009 0:16 (!) reagovat 0 + - 0

Paráda

Ve srovnání se seriály na komerčních televizích, ve kterých se snad ani nedá mluvit o hereckých výkonech, ale spíš o recitacích trapně umělých textů, je seriál Vyprávěj velmi povedený. Samozřejmě chyby se najdou všude, ale i tak považuji tento seriál za současný nejlepší! Co se týče charakterů hlavních postav, je mi naopak sympatická jejich obyčejnost, protože konečně někdo hraje příběh o lidech takových jací jsou, tedy obyčejní. Děkuji, že je po dlouhé době opět důvod proč zapínat večer televizi!

Jirka 14.9.2009 22:41 (!) reagovat 1 + - 2

Kverulanti

Nevím co se komu na tomto seriálu nelíbí. Ti co to pamatují, jsou dnes ve věku, kdy jsou to vzpomínky na mládí. A ty jsou vždy krásné. A ti co bazírují na detailech(pivní flaška-ta skutečně byla dlouhá, vytrhané obočí-moje první žena to dělala běžně, včetně vyholování), tak ať se koukají na Nóvu a krev. Je tu spousta postřehů, které mi tenkrát unikly. Prostě dobrá uvolněná zábava pro nás "mladé". A ti duchem staří, prostě umřou na blbost.

Martis 14.9.2009 22:38 (!) reagovat 1 + - 0

"Vyprávěj" mě baví

Zdravím Vás,

posledních pár měsíců nežiju v Česku, nicméně na Vaše stránky chodím a na seriál jsem narazila náhodou a strašně mě vyloženě baví :) Až lituju, že jsem na něj narazila tak brzy a musím každý týden čekat na nový díl. Nejraději bych si udělala "Vyprávěcí maraton" a zkoukla všechny díly za sebou :)

Seriály České televize patří mezi mé nejoblíbenější. Jen tak dál :)

Petas 14.9.2009 22:31 (!) reagovat 0 + - 2

Super

Mne se ten serial libi. Nekdy je hold realita videna zpetne ocima dnesni doby. Ja si pamatuji hlavne ta leta osmdesata, kdy vsichni okolo meli pocit, ze se nic nedeje a ze nic nema smysl, takova desna depka z toho, jak jim bolsevik slape na paty a oni nemohli a nemohou delat to, co by je bavilo....

Ester 14.9.2009 21:49 (!) reagovat 1 + - 0

makeup?

Všechny ženy mají vytrhané obočí! v tu dobu tak vypadaly maximálně herečky.Ale ostatní ženy v žádném případě.Také bych řekla,že se jinak malovalo a opět málokterá žena byla namalovaná.

Rachel 14.9.2009 22:09 (!) reagovat 0 + - 1

A nohy

a vypadá to, že mají i oholené nohy a podpaží. :o) přišlo vám to tak důležité, že to stálo za zmínku? Jak to bylo jsme viděli v dokumentech. Teď je tady stylizace. Wake up, make up?!

ludmila 15.9.2009 12:12 (!) reagovat 2 + - 0

namalované oči jsme měly a pěkně - linky, vytrhané resp. vyholené obočí, řasy pěkně nalíčené krémem naboty:-)...to taky bylo zmíněno v minulém díle. I když ten krém byl v tubě ....
Nedalo se ohlídat vše, a pamětníky to pozlobí - rovné rohlíky nebyly, sukně byly i kratší, o porodech za přítomnosti otce by se asi dalo dost pochybovat. Ne vše bude souhlasit, ale o to snad ani nejde...Doba je ale dost přiblížená, skoro mi připadá, že to ani není film. A ani mi nepřijde divné, že rodiče jsou v reálu starší než ve filmu. Obzvlášť paní Freimanová vypádá skvěle. A vůbec, je to příjemné dívání, ne příliš náročné, a o to asi jde. Tak se těším na další pondělek.tak

Zbyněk Melichar 14.9.2009 20:27 (!) reagovat 1 + - 1

láhev piva

p. Skopal měl na stole láhev piva - za socialismu mohl těžko mít pivo v typu lahve, který je v oběhu dnes (etiketu jsem nevyluštil)... mrkněte se třeba na Slunce, seno, jahody, tam něco uvidíte (p. Tříska)
ale ten vlak vypadá autenticky... tedy pořád stejně :-))

divák 14.9.2009 21:10 (!) reagovat 0 + - 0

Pivní láhve

Pivní láhve byly v 60. a 70. letech opravdu takové či podovné, jako jsou dnes, ty kratší baňatější, co jsou ve Slunce, seno .... se začaly vyrábět až v letech osmdesátých

Jarda 14.9.2009 22:14 (!) reagovat 1 + - 0

láhve piva

evidentně byste měl být rád, že Vám seriál připomene, jaké pivní láhve tenkrát skutečně byly... A ve Slunce seno... jsme toho viděli až dost a tak jednou stačilo... :o)

první 1 2 3 4 5 Další › poslední

Související