iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 5. 2008
20:00 na ČT2

1 2 3 4 5

76 hlasů
65001
zhlédnutí

Sedm světel

Židé nebyli jen bezmocnou obětí Hitlerovy doktríny, ale i aktivními odbojáři, kteří se podíleli na boji proti zločinu.

56 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Hana Havlíčková 30.1.2012 12:31 (!) reagovat 37 + - 2

Děkuji

Dokument byl pro mne neobyčejně silným zážitkem. Ledacos jsem už o této době četla a shlédla, ale spojení hrůzy a životní síly ve Vašem filmu je úžasné. Určitě zařadím do svých hodin ZSV na gymnáziu nejen jako výpověď o hrůzách holocaustu, ale především k tématu "smysl života". Ještě jednou díky.

zdenek vild 28.1.2012 23:06 (!) reagovat 24 + - 3

děkuji

Je obdivuhodné,že uvedla Česká televize tento dokument v hlavním vysílacím čase a to ještě v sobotu.To jindy nebylo zvykem a doufám,že to zvýšilo sledovanost tohoto pozoruhodného filmu.Myslím,že tím veřejnoprávní televize potvrdila své hlavní poslání,které by mělo být nad procento sledovanosti!

Tomáš Mojžíš 28.1.2012 22:26 (!) reagovat 37 + - 1

Děkuji.

Jsem upřímně přesvědčen, že by tento a podobné dokumenty měly být součástí základní dějepisné výchovy v našich školách. Děti by si snad lépe uvědomily, k čemu takové ideologie ve skutečnosti vedou. Snad by tak ubylo neonacistických extrémistů v řadách našich dětí. Děkuji paní Sommerové.

Související