iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 6. 2009
14:10 na ČT1

1 2 3 4 5

113 hlasů
97852
zhlédnutí

Partnerské vztahy aneb Návod na přežití

Pět jazyků lásky

Vzdělávací pořad o lásce a vztazích

22 min | další Vzdělávání »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Jan 1.5.2013 18:58 (!) reagovat 2 + - 0

To není o smíchu

Tento pořad považuji za výborný, kdo nepochopil smysl o čem je, ať se na něj nekouká a kdo to pochopil tak bude mít stejný názor jako já. Život není o penězích, ale o tom prožít ho v lásce a v pohodě ve svazku, který se nazývá rodina a to je to nejcenější, když rodina funguje jak má tak se lidé navzájem podrží v jakékoliv situaci a tom to je!

luca 21.3.2013 21:15 (!) reagovat 0 + - 0

super, ale

mohu-li podotknout, pořad zajímavý, plný dobrých postřehů (ikdyž pan Kantor na mě moc přesvědčivě nepůsobí), ale ty nudné až odpudivé,hloupé prostřihy z filmů, které ani neznám a ani mi nějak nezapadají do kontextu, mě natolik odrazují, že se na to fakt nemůžu dívat v kuse. Nevím, zda je tu cílová skupina důchodci, nebo manželé v produktivním věku (tedy lidé mezi 20 a 40-45 lety), ale chtělo by to trochu omladit. Moderátorka super, hudba se dá jakžtakž zvládnout, ale pro ilustraci raději nějakou kreslenou scénu, než toto... inspirujte se u "Pod pokličkou",tam se člověk aspoň zasměje.

Související