iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 12. 2010
20:00 na ČT1

1 2 3 4 5

48 hlasů
157820
zhlédnutí

Příběhy slavných

Walda

Waldemar Matuška

51 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Merrylou123 5.1.2011 0:28 (!) reagovat 6 + - 34

Tak nevím,

nazpíval pár písniček, když odešel, už nic nového od něj nebylo,ani na youtube.com,kde se prezentují všechny písničky,tak nevím,proč je tak vynášen do nebes.Ničím mě neomráčil. Na tudobu dobrý, ale nevím proč z něj děláte takovou hvězdu.

Abra 20.7.2011 10:03 (!) reagovat 18 + - 1

Milan Chladil

byl soucasti nasi , ceske kultury a je dobre , ze se na nej zavzpomina.Nakonec, podivate -li se i na jine ,zahranicni TV, zjistite , ze se tak nedeje jen u nas , vsude se vzpomina cim dal tim vic a je to dobre .

Kladeč věnců 7.9.2012 14:21 (!) reagovat 11 + - 0

To je jednoduché. Kolik lepších a výraznějších zpěváků tady bylo? Patřil k absolutní špičce, měl výrazný hlas, byl technicky zdatný a na svou dobu měl i neobvyklou vizáž. Navíc na pódiu se zjevně cítil velmi dobře. Měl zkrátka všechny předpoklady k tomu, aby tou hvězdou byl a také se jí stal. Co víc po zpěvákovi chtít...? A že je to dnes historie? Je, ale to čeká každého.

L MB 4.1.2011 20:51 (!) reagovat 20 + - 6

velikán

Waldemar Matuška je pro mě Pan Zpěvák...nikdo není dokonalý a nechápu, jak si může někdo dovolit ho soudit. Kdo jsi bez viny hod kamenem. Jeho písničky zbožnuji od mládí a s chutí se vždy ráda podívám na Písen pro Rudolfa II. a další pořady s ním.
Za tento pořad produkci děkuji.

Emil Bujary 30.12.2010 5:38 (!) reagovat 17 + - 5

Nedovedu si bez nej sedesaty roky

predstavit. Bez Gotta kupodivu dobre. Byl to vyraznej a prima chlap.

Takový veliký člověk 3.1.2011 21:51 (!) reagovat 15 + - 12

A to jak mu dal Husák zasloužilýho umělce tam nenašli?

Ale bylo dojemné jak se staral o syna na Floridě. Proto asi utek, o syna v Karlových Varech se v Těžkoslovensku starat nemoh, když spal pod podiem. Možná že proto mu strana a vláda přidělila byt na Václaváku, ale syna si tam nevzal. Až pak Olinku, když vyšoupla Jitku, která mu to tam léta rychtovala. Ale nebylo hezké, že mu Husák ten byt nepodržel a že tam dali jinýho. A že ho nevykopli, když se Walda vrátil, jak si Olinka posteskla.
Asi nebyl dost svobodnej, jak tady řikali, protože ho pouštěli jen jednou za dva roky do Nashvillu a jen jednou za rok na Floridu za bratrem Olinky. A přitom do Sovětskýho Svazu mohli jezdit tak málo, Olinka si už ani nemohla vzpomenout, jestli to bylo jednou nebo dvakrát.

Související