iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 9. 2007
21:00 na ČT2

1 2 3 4 5

325 hlasů
132497
zhlédnutí

Au!

Domácí násilí se většinou odehrává za zavřenými dveřmi. Je ale konečně nutné ty dveře otevřít.

52 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

zuiop 29.5.2019 10:54 (!) reagovat 0 + - 0

Setkala jsem se s něčím podobným...porucha osobnosti sociopatie. Byl manipulátor a herec na 100%, uměl dokonale ovládat mně i okolí a ve finále ještě ze sebe udělal oběť a ze mně agresora. Okradl mě o spoustu peněz, zabil mýho psa, vyděsil a vystresoval mně tak že dnes nejsem skoro schopná jít z domu nebo fungovat mezi cizími lidmi. Mám šílený strach. Jedinou možnost kterou vidím, udělat si zbrojní průkaz a až mě najde, být rychlejší. Nikdo jiný mi totiž nepomůže

Eva Korib. 12.7.2018 13:54 (!) reagovat 1 + - 1

Poznám to:-(

Ako dieťa bola som svedkom domáceho násilia otec pod vplyvom alkoholu bil moju matku takže so sestrou sme zažili strašný strach z otca. Dosť to nechá na psychike polícia bola u nás ako na klavíri. Dodnes si pamätám mamine slová,že budete niečo robiť až keď ma zabije? Našťastie sa podarilo že sa rozviedli a v roku 2007 ho našli utopeneho v rieke Labe . Takže nám ukradol a zničil detstvo :-(

jiri 6.5.2017 20:48 (!) reagovat 1 + - 0

Domácí násilý ženou na muže ,které by ženě ani kytkou neublížil.

Stal jsem se obětí trestného činu , domácího násilý , všichni jsou proti mě,je pro mě i policie protože žiju na malém městě ,manželka má známého u policie, který ji zdělil jen obvinění zlehkého ublížení na zdravý , ale není to všechno pobláznila se do stolkra, a ten ji vysledoval ,a touží po mím majetku. Soudy pomáhají ženě ,protože sodkyně jsou ženy a nepřihlíží k tomu že někdo porušuje zákon.

Lenka 15.4.2016 15:31 (!) reagovat 5 + - 1

může se to přihodit komukoli

Také mám za sebou manželství, které je podobné těm o kterých je natočen pořad. Přesně jak přes kopírák, seznámila jsem se s inteligentním, galantním, pohledným mužem, který "trochu"pil....po roce jsme se vzali, dokonce si vzal mé příjmení, já si myslela, že je to láska jako trám. Pak jsme spolu byli denně, vedli jsme hotel a já byla ráda, že jsem jednoho dne utekla s dcerkou v náručí, které bylo 5 týdnů. Nepomůže Vám ani policie, z mnoha důvodů, ani sociálka, ani nikdo, jen Vy sama. Dcera je už jedenáctiletá, ale dodnes neví, co její táta uměl. A čekat až Vás někdo zabije, nebo nedej bože Vaše dítě?? Vemte nohy na ramena po prvním signálu, nikoli po první facce. Dnes odcházím okamžitě i od lidí, kteří jsou pro mě jen divní. Držím palce všem, kteří toto zažívají ať co nejrychleji odejdou. Věřím, že to není problém pouze mužů, určitě i ženy dokážou týrat své muže, je to totiž o povaze, poruše chování atd....

Tereza 25.1.2016 10:46 (!) reagovat 0 + - 1

Nelze pochopit,

nedokážu to nikdy pochopit, proč to tak daleko může dojít. Proč? Kvůli dětem? To je naprosto nesmyslný argument, ale stále existující, "přece nerozbiji dětem rodinu, on se určitě změní"...věřím všemu, co protagonistky ve filmu říkají, je mi jich líto, i když stále nechápu, jak je možné, že to došlo tak daleko..jenže, měli jsme to samé v blízké rodině, a to bohužel ona týraná žena byla dokonce soudkyně! Žádná ekonomická závislost, podpora rodiny, a přesto...zůstala s ním až do úplného konce, kdy se nakonec ze zoufalství oběsila!

majka a majko 28.10.2013 16:03 (!) reagovat 2 + - 2

je môj život

žijeme spolu 30 rokov v laske nehe a porozumeni,,mame dve dcery ekonomku a pravničku a my sme ako spokojna rodinka ,,,dcery nas obdivuju a denne si vyznavame lasku a nežnosti,,,je môj splneny sen,,,nič ine nechcem a nepotrebujem,,,

Václav Klíma 12.3.2013 10:10 (!) reagovat 4 + - 5

I ženy mají své dny

Ano jsou muži agresoři ale ženy dokáží být někdy podstatně horší.Po listopadové revoluci jsem se oženil s vysokolačkou
ale s absolutně matriarchální rodiny.Do svadby a narození syna
vše bylo jako pohádka.Jsem člověk společenský a byl jsem úspěšný podnikatel,postavil krásný dům narodil se nám krásný zdraví syn.Ta paní snad ani není zlá jen měla okoukané ze své
rodiny kde vždy ženy vládly a muž byl jen prostředkem na peníze a údržbu domu.To co potom následovalo mne málem dohnalo
k sebevraždě a do kriminálu.Ženy jsou mnohem tvrdčí než muži.
Ano ke konci vztahu docházelo i k fyzickému násilí ale já ženy
nebiji jen v sebeobraně když vyrážel jsem nůž z její dlaně.

Petra 8.3.2013 16:25 (!) reagovat 15 + - 0

můžeme si za to samy???toto může prohlásit jen nezdravý člověk

Myslím si, že žádná žena si za násilí od muže nemůže sama.
Že tyto typy vyhledává????To je snad ještě větší nesmyl.
Jen ubohý a nesebevědomý člověk může na ženu vztáhnout ruku.Člověk, který si v životě nevěří,nebo si v minulosti prožil něco nehezkého.Ale ani to není důvod vztáhnout ruku na ženu,ať je slabší, nebo není.
Sama jsem si tím prošla,manžela jsem neprovokovala,slabá a závislá jsem na nikom nikdy nebyla a i přesto na mne vztáhl ruku.
A pravidlo poprvé není naposled je vždy!!platné.
Tak doporučuji VŠEM ŽENÁM : pokud to bude poprvé,okamžitě odejdětě.Nevěřte slibům a omluvám.

Gabriela 6.2.2013 10:33 (!) reagovat 18 + - 1

Gabriela (spokojená,mladá matka)

Žádný muž nemá právo mlátit ženu, ať je jaká koliv ! nerozumim komentářům níže, nejde o žádný feminismus ani o náhled z jedné strany. mě sobně ani nezajímá druhá strana věci, ja absolutně nepřípustné aby se tohle dělo!!!!!!!! DOUFÁM, ŽE DOBA SE ZMĚNILA , že už se ženy nebojí odejít a mluvit o násilí ! hodně štěstí pro ženy z dokumentu. klobouk dolu !

Anikati 12.1.2013 17:15 (!) reagovat 3 + - 17

Repekt

Tenhle pored zavani feminismem at si zenske zametou pred vlastnim prahem vetsina si za sve problem muze jen a jen sama.kolikrat vidim jak se zena rozvede s manzelem jen proto ze o ni projevil zajem muz movitejsi a pak se hooodne divila ze ji mlati a cho di za jinejma zatimco ten puvodni se o ni a deti vzorne staral neublizoval ji.to je to zeny kdyz se maji dobre tak jim to vleze na mozek a hledaji dobrodruzstvi a rizika.vetsina mladych zen se ridi tim jak chlap vypada a ne tim jaky ma character a to nemluvim o majetku to je kapitola sama o sobe.a co rict na zaver jsem 20 let zenaty a svou zenu stale miluji mozna vic nez kdykoliv pred tim ale pamatujte ze respect a tolerance jsou zaklad pokud vam partner jednou rekne ze jste krava nebo vul je zjevne ze si vas nevazi a je cas zvednou kotvy.

první ‹ předchozí 1 2 3 4 poslední

Související