iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 11. 2014
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1622
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • 25 let od generální stávky

  1:07 do playlistu

  25 let od generální stávky
  Přesně před čtvrtstoletím proběhla generální stávka na podporu požadavků Občanského fóra. Deset dní po násilném rozehnání studentské demonstrace v Praze ale stále nebylo jisté, jak se do protestu zapojí Ostravsko.

 • Tresty pro drogový gang

  7:41 do playlistu

  Tresty pro drogový gang
  Tresty v rozmezí 9 až 10 let dnes vyměřil senát Vrchního soudu v Olomouci gangu vietnamských prodejců pervitinu. Potvrdil tak rozsudek brněnského Krajského soudu z letošního června.

 • Nemocnice Podlesí v Třinci nejlepší

  9:58 do playlistu

  Nemocnice Podlesí v Třinci nejlepší
  Jak nemocnice hospodaří, jak jsou spokojeni pacienti a jak zaměstnanci. To jsou tři kritéria, podle kterých HealthCare Institute vybral nejlepší českou nemocnici roku. Titul získala potřetí Nemocnice Podlesí v Třinci.

 • Hranická propast je zase hlubší - o 11 metrů

  11:50 do playlistu

  Hranická propast je zase hlubší - o 11 metrů
  Hranická propast je opět hlubší. Potápěči opět přepsali dějiny a posunuli největší změřenou hloubku o 11 metrů. Sondu se jim podařilo ponořit až do 384 metrů.

 • Bezpečná Olomouc

  13:40 do playlistu

  Bezpečná Olomouc
  Dvacet let funguje v Olomouci Nadace Bezpečná Olomouc. Za tu dobu se významně podílela například na vzniku městského kamerového systému. Pravidelně také organizuje osvětové akce zaměřené především na děti a jejich bezpečnost.

 • Dárky pro děti v ústavech

  15:59 do playlistu

  Dárky pro děti v ústavech
  Desítky dětských domovů v kraji se chystají na Vánoce. Na dárky ale mají málo peněz. Pomáhají sponzoři i nakupující v obchodních domech. V některých jsou vánoční stromy s přáními dětí, které mohou zájemci splnit.

 • Vánoční úklid od profesionálů

  18:21 do playlistu

  Vánoční úklid od profesionálů
  Vánoce se blíží a řada domácností začíná s domácím úklidem. Ten ale zabere někdy i několik dnů a tak si čím dál více domácností na úklid najímá firmy. Většina z nich ale upozorňuje na to, že na vánoční objednávku už může být pozdě.

 • Lidé se chtějí učit čínsky

  20:40 do playlistu

  Lidé se chtějí učit čínsky
  Některé baví, jiní ji potřebují při podnikání. Roste zájem o čínštinu. Zatímco dříve měly jazykové školy problém kurzy naplnit, letos jich některé musely otevřít i sedm.

 • Scénické čtení hry S.d.Ch.

  22:37 do playlistu

  Scénické čtení hry S.d.Ch.
  Ostravská galerie PLATO uvedla novou hru dvojnásobného držitele Ceny Alfréda Radoka Miroslava Vojtíška alias S.d.CH. s názvem Jelení příkop.

Přehrát vše

Související