iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 6. 2021
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2344
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Podpora psycho-sociálních konzultantů

  0:23 do playlistu

  Podpora psycho-sociálních konzultantů
  Zdravotníci a lékaři na jednotkách intenzivní péče. Při největším náporu pacientů s covidem-19 se setkávali s lidmi ve velmi vážném stavu a se smrtí, jako nikdy dřív. Řada z nich začíná pociťovat psychické problémy.

 • Pomoc zdravotníkům

  3:51 do playlistu

  Pomoc zdravotníkům
  Hostem vysílání je Ivo Procházka, předseda Sdružení praktických lékařů pro Jihomoravský kraj.

 • Speciální koncert jako poděkování

  7:12 do playlistu

  Speciální koncert jako poděkování
  Vzpruhou pro zdravotníky je i poděkování. Těm v uhersko-hradišťské nemocnici se ho dnes dostalo od pacientů i hudebníků, kteří personálu věnovali speciální koncert.

 • Obnova barokních desek

  9:41 do playlistu

  Obnova barokních desek
  Restaurátoři dokončili obnovu barokních fresek v sále Rady města Brna na Nové radnici. Ten už dva roky odborníci rekonstruují. Nástěnné malby pochází z 30. let 18. století.

 • NSS uznal zavření škol za nezákonné

  10:31 do playlistu

  NSS uznal zavření škol za nezákonné
  Plošné uzavření mateřských a základních škol letos v dubnu bylo nezákonné. Dnes o tom rozhodl Nejvyšší správní soud. Podle něj chyběla pro takový postup opora v zákoně.

 • Přemnožené nutrie

  11:35 do playlistu

  Přemnožené nutrie
  V Kuřimi se přemnožily nutrie. Lidé jim nosí zbytky jídel, potrava pak ale láká i potkany. Vedení města proto zakázalo jejich krmení, hrozí za to pokuta. Nutrie nepatří mezi původní druhy zvířat v tuzemsku.

 • Reinfekce covidu-19

  13:49 do playlistu

  Reinfekce covidu-19
  I po první dávce očkování proti covidu se člověk může nakazit - i když je to jen málo pravděpodobné. Vyplývá to z dat - námi oslovených nemocnic - v Jihomoravském kraji.

 • Přípravy na letní tábory

  16:26 do playlistu

  Přípravy na letní tábory
  Přípravy na letní tábory ve Zlínském kraji vrcholí. Stejně jako vloni na ně mají pořadatelé podstatně kratší dobu než v letech před epidemiií.

 • Velký městský okruh

  19:19 do playlistu

  Velký městský okruh
  Stavba části velkého městského okruhu na Tomkově náměstí v Brně začne 23. června. Zástupci Ředitelství silnic a dálnic podepsali smlouvu se sdružením firem, které úsek - za víc než dvě miliardy korun - vybuduje.

 • Nová letní scéna v Brně

  21:33 do playlistu

  Nová letní scéna v Brně
  Nová letní divadelní scéna se tento týden otevřela v Brně - prostor s kapacitou až 200 míst najdou lidé mezi Tyršovým sadem a stadionem Sokola Brno I. Platforma provozovaná divadlem Buranteatr je určená nezávislým umělcům a souborům.

Přehrát vše

Související