iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 4. 2021
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
3242
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Návrat dětí do škol

  0:58 do playlistu

  Návrat dětí do škol
  Kromě rozvrhu a systému střídání tříd teď musí ředitelé a ředitelky škol připravit taky pravidelné testování dětí. Zatím netuší, jestli ho budou provádět před školou nebo uvnitř a jestli u toho budou moct být rodiče. Doufají, že jim to vláda nejpozději zí

 • Návrat dětí do škol

  3:58 do playlistu

  Návrat dětí do škol
  Jak už jsme říkali, o tom, jak bude vypadat návrat dětí do škol a jaká opatření ho budou provázet, dnes jedná Vláda. Aspoň dílčí podrobnosti se podařilo zjistit Barboře Měchurové, kterou vítám ve studiu.

 • Obce na Třebíčsku se skládají na poštu

  8:21 do playlistu

  Obce na Třebíčsku se skládají na poštu
  Jedna pošta - dvě obce, které financují její provoz. Pobočku od státu převzaly Nové Syrovice na Třebíčsku. Provoz "pošty Partner" je ale prodělečný, a tak na něj přispívá i sousední Láz. Taky tamní obyvatelé potřebují dostupné poštovní služby.

 • Bezpečnost v dopravě

  10:12 do playlistu

  Bezpečnost v dopravě
  Pozor, tramvaj! - tak se jmenuje aplikace, kterou testuje brněnský dopravní podnik. Především chodce má upozornit na blížící se tramvaj. Nepozornost lidí - kteří jsou třeba zabraní do poslouchání hudby nebo telefonování - je totiž nejčastější příčinou stř

 • Očkování proti covidu-19

  12:27 do playlistu

  Očkování proti covidu-19
  Dvě nová velkokapacitní očkovací centra otevřely nemocnice ve Zlínském kraji. V Kroměříži začali zdravotníci očkovat v areálu výstaviště. Ve Vsetíně dostávají zájemci stejnou vakcínu od společnosti Pfizer ve sportovní hale Na Lapači.

 • Přibývá HIV pozitivních

  15:45 do playlistu

  Přibývá HIV pozitivních
  V Česku přibývá HIV pozitivních. Nejvíc těchto pacientů je hned po Praze právě na jižní Moravě.

 • Saunový vagon

  20:20 do playlistu

  Saunový vagon
  Brněnští milovníci vlaků vytvořili takzvaný saunový vagon. Jeho pořízení i s opravou stálo půl milionu korun. Jde o vagon z 50. let 20. století. Se saunou uvnitř je plně funkční i za jízdy.

Přehrát vše

Související