iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 6. 2020
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2903
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Budoucnost Velké ceny v Brně

  0:31 do playlistu

  Budoucnost Velké ceny v Brně
  Dva měsíce do MotoGP v Brně a stále není jisté, jestli se závody pojedou a pokud ano, tak v jakém režimu a s jakými náklady. Vstupenky jsou nicméně na internetových stránkách stále v prodeji.

 • Budoucnost Velké ceny

  4:06 do playlistu

  Budoucnost Velké ceny
  Velká cena bez diváků by taky znamenala hubený rok pro podnikatele z blízkosti Masarykova okruhu. Fanoušci během tří dnů utratí v Brně a okolí víc než půl miliardy korun, dalších zhruba 200 milionů získá stát, kraj a Brno na daních.

 • Protesty proti vládě

  8:11 do playlistu

  Protesty proti vládě
  V Brně, v Praze a na dalších víc než 160ti místech se dnes konají protesty spolku Milion chvilek proti vládě a premiérovi Andreji Babišovi. Původně mohlo přijít na náměstí Svobody demonstrovat maximálně 500 osob. Živě s Anetou Beránkovou.

 • Znovuotevření domu Družba

  10:32 do playlistu

  Znovuotevření domu Družba
  Symbolická tečka za největší masovou vraždou v dějinách Česka. Někdejší restaurace Družba, ve které před pěti lety střelec zabil 8 lidí, má nové využití. Prostory se proměnily v kanceláře. Tragédii nemá nic připomínat.

 • Následky bouřek

  12:22 do playlistu

  Následky bouřek
  Policisté dnes pokračovali v pátrání po čtyři-a-sedmdesátileté ženě, která se pohřešuje v souvislosti s bleskovými povodněmi, které východ Moravy zasáhly v noci na pondělí. Voda v řadě obcí způsobila značné škody, obyvatelé stále odstraňují následky zápla

 • Změny v hnutí ANO

  14:42 do playlistu

  Změny v hnutí ANO
  Zvolení lídra pro krajské volby i návrh na zrušení buňky v brněnském Starém Lískovci. Vedení jihomoravského Hnutí ANO navrhlo taky vyloučení tří členů. To vše na včerejším večerním jednání.

 • Léčba nevidomého diabetika

  17:55 do playlistu

  Léčba nevidomého diabetika
  První nevidomý diabetik v Česku, který k léčbě používá inzulinovou pumpu ovládanou mobilním telefonem. Tak o 16tiletém Benjaminu Levíčkovi mluví lékaři z brněnské dětské nemocnice.

 • Budky pro poutníky

  20:41 do playlistu

  Budky pro poutníky
  Na trase Svato-jakubské cesty z Brna do Mikulova nově najdou poutníci a turisté poutnické budky. Lidé z Centrály cestovního ruchu tím chtějí podpořit turismus v kraji.

 • Pohlednicový mail-art

  22:27 do playlistu

  Pohlednicový mail-art
  Na sto padesát uměleckých děl představuje výstava Šest pohlednic v brněnském Domě pánů z Kunštátu. Mapuje stejnojmenný projekt fotografky Jolany Havelkové odkazující k umění takzvaného mail-artu, tedy posílání uměleckých děl poštou.

Přehrát vše

Související