iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 5. 2020
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
3817
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nová zlínská nemocnice

  1:33 do playlistu

  Nová zlínská nemocnice
  A teď už k tématu dne. Mimořádné hlasování v mimořádných podmínkách. Zastupitelé Zlínského kraje dnes rozhodovali, jestli hejtmanství ve Zlíně postaví novou nemocnici. Její cena – minimálně 8 miliard korun.

 • Hlasování o nové zlínské nemocnici

  3:44 do playlistu

  Hlasování o nové zlínské nemocnici
  Hejtman zlínského kraje Jiří Čunek je ted hostem ve vysílání.

 • Opatření kvůli koronaviru

  10:19 do playlistu

  Opatření kvůli koronaviru
  Po uvolnění některých vládních opatření, začínají rušit mimořádná rozhodnutí i některé obce a instituce. Třeba v Kroměříži se od dnešního dne opět musí platit parkovné.

 • Videohovory pro neslyšící

  12:39 do playlistu

  Videohovory pro neslyšící
  Pomoc i pro neslyšící začali nabízet dobrovolníci z Akademického centra studentských aktivit v Brně. Prostřednictvím video-hovorů tlumočených do znakového jazyka si můžou lidé domluvit pomoc s nákupy.

 • Nehody motorkářů

  15:34 do playlistu

  Nehody motorkářů
  S teplým počasí na silnicích přibývá motorkářů a tím i nehod s jejich účastí. Jen na jižní a jihovýchodní Moravě zemřeli v uplynulém týdnu tři řidiči motorek, další se vážně zranili. Příčiny nehod se různí.

 • Jihlavská nemocncie třídí pacienty

  17:52 do playlistu

  Jihlavská nemocncie třídí pacienty
  Jihlavská nemocnice se po 7-mi týdnech omezeného provozu opět vrací do normálu. Ode dneška fungují ambulance a lékaři opět vykonávají plánované operace. Kvůli většímu počtu pacientů zavedla nemocnice jejich elektronické třídění.

 • Přesun farmaceutické fakulty

  19:56 do playlistu

  Přesun farmaceutické fakulty
  Masarykova univerzita převezme zřejmě od letošního července fakultu farmacie. Ta teď spadá pod Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. O přechodu dnes jedná akademický senát Masarykovy univerzity. Živě s Anetou Beránkovou.

 • Připomínka vypálení Javoříčka

  21:49 do playlistu

  Připomínka vypálení Javoříčka
  38 obětí nacistického vraždění a vypálení obce. V Javoříčku na Olomoucku si lidé dopoledne připomněli tragický osud vesnice, které se někdy přezdívá „moravské Lidice“. Osadu na sklonku druhé světové války přepadl oddíl SS.

Přehrát vše

Související