iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 2. 2020
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
5998
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Opravy brněnské ulice Merhautova

  0:35 do playlistu

  Opravy brněnské ulice Merhautova
  Další z brněnských dopravních tepen bude od neděle neprůjezdná. Merhautovou ulici budou čtyři měsíce objíždět jak řidiči v autech, tak veškerá hromadná doprava. Pohodlnější cestování městskou dopravou je i hlavní důvod uzavírky.

 • Oprava silnice do Pozořic

  3:44 do playlistu

  Oprava silnice do Pozořic
  Některé silnice v kraji naopak na svoje opravy dlouhodobě čekají. Třeba v Pozořicích na Brněnsku už roky volají po rekonstrukci hlavní příjezdové silnice druhé třídy. Ta je v havarijním stavu.

 • Dobrovolnictví v přírodě

  8:23 do playlistu

  Dobrovolnictví v přírodě
  Dobrovolní dárci přispívají ochráncům přírody na výkup chráněných lesů a luk, o které se desetiletí nikdo nezajímal. Bez pravidelného obhospodařování se jindy pestrá krajina v rukou některých soukromníků proměnila v zanedbaný a druhově chudý les.

 • Postupy developerů v Brně

  11:04 do playlistu

  Postupy developerů v Brně
  Vedení Brna připravuje stanovisko ke stavbě rekreačního areálu na brněnských Vinohradech. Projekt, o kterém jsme vás informovali minulý týden, vzbudil nevoli na zasedání místního zastupitelstva.

 • Obžaloba v kauze Brno-střed

  17:10 do playlistu

  Obžaloba v kauze Brno-střed
  Policie navrhla žalobu na bývalého brněnského politika Jiřího Švachulu a další obviněné lidi v případu podezření z korupce na radnici Brno-střed. Informaci potvrdil i státní zástupce Radek Mezlík. Živě s Ondřejem Šimečkem.

 • Lyžování na Moravě

  19:54 do playlistu

  Lyžování na Moravě
  Na horách naopak bílá pokrývka udělala radost lyžařům. V Beskydech a Jeseníkách přes noc napadlo patnáct centimetrů čerstvého sněhu. Většina lyžařských areálů tak zaznamenala okamžitý nárůst počtu lidí.

 • Cesta barokní hudební Evropou

  21:45 do playlistu

  Cesta barokní hudební Evropou
  Na cestu barokní hudební Evropou pozval včera večer posluchače do brněnského Besedního domu komorní orchestr Czech Ensemble Baroque. Zahráli svitu z děl Georga Philippa Telemanna - Znějící zeměpis.

Přehrát vše

Související