iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 10. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2960
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Volby do Senátu

  0:30 do playlistu

  Volby do Senátu
  Už čtyři hodiny můžou lidé odevzdávat hlasy ve druhém kole senátních voleb v pětadvaceti obvodech. Místnosti budou otevřené až do deseti hodin večer. Zítra pak mezi osmou a čtrnáctou hodinou. Průběh hlasování v brněnských Pisárkách sleduje Michal Cagala.

 • Vyjednávání ve Zlíně

  5:12 do playlistu

  Vyjednávání ve Zlíně
  ANO, STAN a Rozhýbejme Zlín chtějí zachovat včera dohodnutou koalici a hledají dalšího partnera

 • Vyjednávání o koalici v Brně

  7:10 do playlistu

  Vyjednávání o koalici v Brně
  V Brně strany pokračují ve formování čtyřkoalice ODS, ČSSD, lidovců a pirátů. Koaliční smlouvu s programovými prioritami by členové vyjednávacích týmů mohli mít hotovou v pondělí.

 • Nezvyklé počasí a rostliny

  11:03 do playlistu

  Nezvyklé počasí a rostliny
  Kvůli suchému létu, ale taky nezvykle vysokým teplotám, se probouzejí rostliny, které kvetou obyčejně na jaře. Letošní podzim tak nabízí neobvyklé pohledy do přírody.

 • Rekonstrukce Zábrdovické

  13:17 do playlistu

  Rekonstrukce Zábrdovické
  Už za osm dní zkomplikuje dopravu v Brně další velké omezení. V ulicích Zábrdovická a Cejl začnou dělníci s opravami za víc než 190 milionů korun. Dotknou se tramvajové tratě, ale taky mostu přes řeku Svitavu. Na místě zůstanou pracovní stroje přibližně 1

 • Kryty v Brně

  15:37 do playlistu

  Kryty v Brně
  Jako každý týden jste i teď mohli vybrat téma, které vás zajímá. Na našem facebookovém profilu Události Brno jste měli až do středy možnost hlasovat mezi dvěma z nich. Ptali jste se, kolik cizinců pracuje na jižní Moravě a jak je Brno připravené na katast

 • Zájem o taneční kurzy

  18:19 do playlistu

  Zájem o taneční kurzy
  Zájem o středoškolské taneční nemizí. Ročně se podle Svazu učitelů tance vydá na parket až 60 tisíc dívek a chlapců. To dělá z českých tanečních světový unikát.

 • Noc módy

  20:48 do playlistu

  Noc módy
  A po tanci přehlídka studentského designu - Malá noc módy začala v novorenesančních prostorách bývalé slévárenské průmyslovky v Brně. Život se tam vrací zhruba po deseti letech, dosud byla budova na Šujanově náměstí opuštěná. Živě s Veronikou Gecovou.

Přehrát vše

Související