iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 9. 2018
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
3230
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Třídění odpadu

  0:30 do playlistu

  Třídění odpadu
  Až sedm a půl tuny plastů zpracovává denně svozová firma SAKO Brno. Čísla se za poslední roky znásobila. Podle vedení firmy je to i tím, že přibývá žlutých kontejnerů. Rozhodující je ale podle ní taky to, že se spotřeba plastů dlouhodobě nesnižuje.

 • Výročí vzniku republiky

  7:33 do playlistu

  Výročí vzniku republiky
  Staleté kořeny - tak se jmenuje celorepublikový projekt, v rámci kterého vyškolení lektoři debatují s dětmi ze základních škol o výročí sta let republiky. V následujících měsících se ho zúčastní na 13 tisíc dětí po celém Česku.

 • Jihomoravané a alkohol

  9:48 do playlistu

  Jihomoravané a alkohol
  Dnes opět přinášíme reportáž na téma, které jste vybrali vy diváci. Na facebookových stránkách Události Brno jste mohli do středečního poledne hlasovat, o čem máme natáčet. Tentokrát vás zajímalo, jestli je pravda, že mají obyvatelé jižní Moravy kladnější

 • Požár v Loukově

  13:32 do playlistu

  Požár v Loukově
  Hasiči dnes poprvé zveřejnili část videozáznamů z pondělního požáru ve skladech pohonných hmot v Loukově na Kroměřížsku.

 • Začala hokejová extraliga

  15:24 do playlistu

  Začala hokejová extraliga
  Úvodními zápasy odstartoval 26. ročník hokejové extraligy. V našem regionu se soutěž týká zlínských Beranů a mistrovské Komety Brno. Ta odehraje svoje první utkání až zítra v Chomutově. Živě s Josefem Kvasničkou.

 • Výrobci chilli omáček

  17:41 do playlistu

  Výrobci chilli omáček
  Jejich výrobky sklízejí úspěchy nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Už desáté ocenění získali během čtyř let na trhu výrobci chilli omáček z Blučiny na Brněnsku.

 • Znojemské vinobraní

  20:11 do playlistu

  Znojemské vinobraní
  Tisíce lidí míří do Znojma na historické vinobraní. Na celý víkend otevřou tamní vinaři své mázhauzy - tedy nádvoří s výčepy. Městem projde i několik průvodů, včetně krále Jana Lucemburského s dobovou družinou. Živě s Dominikou Řebíkovou.

 • Výstava Inez Tuschnerové

  22:00 do playlistu

  Výstava Inez Tuschnerové
  Brněnská Edith Piaf. Tak se přezdívalo Inez Tuschnerové, výtvarnici, která proslula především svými textilními pracemi. Umělkyni je teď věnovaná výstava v Pražákově paláci v Brně. Kurátoři sesbírali její dochovaná díla ze všech koutů republiky.

Přehrát vše

Související