iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 12. 2015
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1548
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Třídění odpadu v regionu

  1:05 do playlistu

  Třídění odpadu v regionu
  Obyvatele Telče čeká od nového roku odpadová revoluce. Město totiž přebírá svoz odpadů do svých rukou a chce lidi naučit co nejvíce třídit.

 • Města třídí a šetří

  4:42 do playlistu

  Města třídí a šetří
  Právě víc třídit a míň skládkovat chce Evropská unie. A města na její plán reagují třeba tím, že vytříděný odpad prodávají jako surovinu. I díky tomu radnice nechávají poplatky za odpad i v příštím roce stejné, jako letos.

 • Dohoda idbirů s vedením DPMB

  9:02 do playlistu

  Dohoda idbirů s vedením DPMB
  Zaměstnancům brněnského dopravního podniku se v následujících dvou letech zvýší platy průměrně o šestnáct set korun. S vedením se na tom dnes dohodli odboráři.

 • Nový babybox v Břeclavi

  11:08 do playlistu

  Nový babybox v Břeclavi
  Břeclavská nemocnice má nový babybox. Personál teď musí zjistit, jak jej obsluhovat. Provoz schránky proto zahájí až za týden. Podobných je v zemi 68, zachránily už bezmála 130 dětí.

 • Firmu Hamé kupuje norská Orkla

  13:39 do playlistu

  Firmu Hamé kupuje norská Orkla
  Potravinářský gigant z Kunovic na Uherskohradišťsku má cenu 4,7 miliardy korun. Firma Hamé po 6 letech změnila majitele, islandskou investiční společnost vystřídala podobná společnost z geograficky příbuzného Norska.

 • Končí výluka do Nesovic

  16:00 do playlistu

  Končí výluka do Nesovic
  Dnes o půlnoci skončí vlaková výluka mezi Nesovicemi a Brnem. Práce na trati od srpna komplikovaly dopravu. Lidé museli do Brna jezdit autobusy - a ani to nebylo vzhledem k opravám silnic jednoduché.

 • 45 let od nehody u Řikonína

  18:39 do playlistu

  45 let od nehody u Řikonína
  Přesně před 45ti lety došlo na trati Brno - Havlíčkův Brod u Řikonína k tragické železniční nehodě. Do stojícího nákladního vlaku tam tehdy na mostě narazil expres Panonia.

 • Zasnoubené se smrtí

  21:44 do playlistu

  Zasnoubené se smrtí
  Hrdinky, na které se zapomnělo. Osudy čtyř žen v životě československého letce RAF - Josefa Brykse - ukáže nová inscenace. Drama Zasnoubené se smrtí připravilo brněnské divadelní studio Paradox.

Přehrát vše

Související