iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 4. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1486
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zátah ÚOOZ proti extremistům

  1:15 do playlistu

  Zátah ÚOOZ proti extremistům
  Na několika místech v České republice zasahovali dnes policisté z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Jedná se o akci zaměřenou proti extremismu. V Brně zasahuje policie v domě v Herčíkově ulici.

 • Brno opět zkusí prodat Jaltu

  3:28 do playlistu

  Brno opět zkusí prodat Jaltu
  Dům s kontroverzní minulostí nabízí opět za 100 milionů korun. Přestože do oprav musí případní kupující investovat dalších zhruba 300 milionů, město už má dva zájemce.

 • Budoucnost kinosálu Malenovicích

  10:26 do playlistu

  Budoucnost kinosálu Malenovicích
  Kino Květen ve zlínské části Malenovice se dočká opravy. Víc než rok bylo opuštěné a před zánikem ho paradoxně zachránil fakt, že má ještě jedno poslání. Kinosál slouží i jako kryt až pro 900 lidí.

 • Zdravější stravování ve školách

  12:08 do playlistu

  Zdravější stravování ve školách
  Moc tuků a cukrů a naopak málo mléka nebo ovoce - to jsou závěry České školní inspekce z posledních kontrol v některých školních jídelnách. Jejich vedení chce proto kvalitu zlepšovat.

 • Privatizace bytů v Hodoníně

  14:55 do playlistu

  Privatizace bytů v Hodoníně
  Spor o privatizaci městských bytů dnes řeší zastupitelstvo v Hodoníně. Opozice totiž nesouhlasí s tím, aby vedení města dál prodávalo byty hluboko pod odhadní cenou. Hodonín tím prý přichází o miliony korun.

 • Úspěšná léčba Parkinsonovy choroby

  17:23 do playlistu

  Úspěšná léčba Parkinsonovy choroby
  Už 500 lidí v Česku má voperovaný neurostimulátor. Přístroj pomocí hluboké mozkové stimulace úspěšně zpomaluje například průběh Parkinsonovy choroby.

 • 30 let pečení hostií v Bílé Vodě

  19:33 do playlistu

  30 let pečení hostií v Bílé Vodě
  Před třiceti lety se v Bílé Vodě na Jesenicku začaly péct tradiční hostie. Jde o jediné místo v Česku, kde se tyto kulaté oplatky dodnes vyrábí. Za rok jich tam upečou až 20 milionů kusů.

 • Prezentace českého pavilonu na Expo 2015

  21:57 do playlistu

  Prezentace českého pavilonu na Expo 2015
  Expo 2015 začíná v Brně - tak lákají architekti na výstavu o českém pavilonu, který lidé uvidí od 1. května na světové výstavě v Miláně. Už o dva dny dřív si ale můžou prohlédnout malý model a fotky v areálu brněnské funkcionalistické vily Stiassny.

Přehrát vše

Související