iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 10. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1399
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výbuch muničního skladu

  1:11 do playlistu

  Výbuch muničního skladu
  Mimořádně silná exploze dnes krátce před polednem srovnala se zemí sklad munice nedaleko Vrbětic na Zlínsku. Pohřešují se dva zaměstnanci firmy, další před sérií výbuchů unikli na poslední chvíli.

 • Útok ve škole ve Žďáru

  5:06 do playlistu

  Útok ve škole ve Žďáru
  Útočnice, která ubodala ve Žďáru nad Sázavou studenta, je ve vazební věznici v Brně. Policie dnes zveřejnila i podrobnosti případu. Vyšetřování ale dál pokračuje.

 • 2. kolo senátních voleb

  7:29 do playlistu

  2. kolo senátních voleb
  Zítra se znovu otevřou volební místnosti - úderem 14. hodiny začne druhé kolo senátních voleb. Hlasovat se bude do desáté hodiny večerní, další možnost mají voliči ještě v sobotu - od 8 do 14 hodin.

 • Povolební vyjednávání

  8:33 do playlistu

  Povolební vyjednávání
  Klíčová jednání o rodící se čtyřkoalici v Brně - jednotlivé strany se dnes scházejí uvnitř svých klubů - účast v koalici totiž musejí schválit jejich členové.

 • V Novém Městě finišuje příprava tratí na zimu

  12:15 do playlistu

  V Novém Městě finišuje příprava tratí na zimu
  V okolí Nového Města na Moravě finišuje příprava lyžařských běžeckých tratí pro veřejnost. Vše musí být hotovo dřív, než začne mrznout a napadne první sníh.

 • Stará munice v Bořím lese

  14:31 do playlistu

  Stará munice v Bořím lese
  V Bořím lese na Břeclavsku si nacvičovali jihomoravští záchranáři, hasiči a policisté postup pro případ, že by vybuchlo střelivo z druhé světové války.

 • Přemnožená divoká prasata

  16:52 do playlistu

  Přemnožená divoká prasata
  Přemnožení divočáci drancují nejen pole, ale děsí i obyvatele rodinných domů, kterým plení zahrady. Myslivci jsou proto ve dne i v noci v pohotovosti. Škody ale i přesto po celé republice šplhají ke 2,5 miliardám korun za rok..

 • Olomouc se připravuje na fotbalové EURO

  18:24 do playlistu

  Olomouc se připravuje na fotbalové EURO
  Nejvýznamnější fotbalová událost mládežnických kategorií v Evropě – EURO hráčů do 21 let. V červnu čeká Olomouc. Už teď se ale Andrův stadion a nedaleký tréninkový areál v Řepčíně přestavuje.

 • Fenomén slackline

  20:54 do playlistu

  Fenomén slackline
  Popruh natažený mezi dvěma stromy a lidé, kteří po něm chodí a skáčou – obrázek, který už v jihomoravských parcích není neobvyklý. Volnočasová aktivita zvaná slackline se totiž především mezi mladými stává čím dál populárnější.

 • Začala Brněnská šestnáctka

  22:39 do playlistu

  Začala Brněnská šestnáctka
  V Brně začal 55. ročník filmového festivalu Brněnská šestnáctka. Přehlídka krátkometrážních filmů letos nabídne 44 soutěžních snímků z celého světa. Diváci na ně mohou přijít do kina ART až do soboty.

Přehrát vše

Související