iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 3. 2012
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

4 hlasy
1557
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Propagace vily Tugendhat

  0:41 do playlistu

  Propagace vily Tugendhat
  Největší turistický tahák v Brně - vila Tugendhat přivítá první návštěvníky z řad veřejnosti v úterý 6.března. Vedení města doufá, že funkcionalistický skvost přitáhne do jihomoravské metropole zástupy turistů.

 • Comenia Script ve Zlínském kraji

  2:55 do playlistu

  Comenia Script ve Zlínském kraji
  Názory na nové písmo Comenia Script se ve Zlínském kraji liší. Někteří jej chválí, jiní naopak. Testování skončí letos v červnu a pak ministerstvo rozhodne, co dál.

 • Výstava - Wannieck gallery

  6:03 do playlistu

  Výstava - Wannieck gallery
  Osm desítek obrazů, dvacítka významných českých malířů – to nejlepší ze sbírky mecenáše současné české malby Richarda Adama nabízí brněnská Wannieck Gallery a výstava s názvem - Princip odkládané dokonalosti.

 • Vzkaz generacím z Baťova institutu

  8:33 do playlistu

  Vzkaz generacím z Baťova institutu
  Do základové zdi vznikajícího Baťova institutu byla dnes zabetonována schránka se vzkazem příštím generacím.Obsahuje denní tisk,projektovou dokumentaci.V institutu budou mít sídlo galerie,knihovna a muzeum.

 • Stěhování brněnského draka

  11:11 do playlistu

  Stěhování brněnského draka
  Brněnský drak, nedílný symbol a památka jihomoravské metropole, dnes odpoledne zmizel ze Staré radnice v Brně. Musel ji na 350 dní opustit kvůli její rekonstrukci. I krokodýla čeká nutná údržba

 • Proměna hornického učiliště

  13:26 do playlistu

  Proměna hornického učiliště
  Rozlehlý areál zrušeného hornického učiliště v Dubňanech u Hodonína po letech znovu ožívá. Noví adepti havířského řemesla už z něj ale nevyjdou.

 • Brontosauři opravují Švýcárnu

  16:48 do playlistu

  Brontosauři opravují Švýcárnu
  Švýcárna – unikátní stavba v alpském stylu, kterou poblíž Adamova postavili Lichtenštejnové - má být kronikou Josefovského údolí.

 • Začalo Cinema Mundi

  18:33 do playlistu

  Začalo Cinema Mundi
  V Brně začal třetí ročník filmového festivalu Cinema Mundi. Publiku nabídne přehlídku všech filmů, které se ucházely o letošní Oscary v kategorii cizojazyčných snímků.

Přehrát vše

Související