iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 4. 2010
23:30 na ČT24

1 2 3 4 5

46 hlasů
24981
zhlédnutí

Před půlnocí

Eric Pearl, chiropraktik, léčitel

28 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

l 28.2.2012 16:59 (!) reagovat 1 + - 12

ten vypada jak po plastice. nebo ze by to byl vedlejsi ucinek chiropraxe?

Motyková 28.4.2010 12:56 (!) reagovat 0 + - 0

Více takových pořadů

Děkuji České televizi, že alespoň takovým způsobem seznamuje veřejnost s novými, moderními způsoby léčby, které nejenže jsou mnohdy mnohem úspěšnější, než klasická medicína, ale jsou také mnohem úspornější (žádné drahé léky) a tedy přístupnější široké veřejnosti. Nechci tímto zatracovat klasickou medicínu, bezpochyby je potřebná. Ale více spolupráce s novými, netradičními metodami a jejich kombinace by určitě byla ku prospěchu všem.

Zefo Fero 5.5.2010 22:50 (!) reagovat 0 + - 0

Britské listy

Za svou osobu mohu potvrdit, že slova pana Čulíka působí jako balzám na duši. Se vším v jeho listech nemusím souhlasit, ale dostávám názor z "druhé" strany. Naše média naprosto selhávají. Proč asi? Není mimo jiné důvod i ve vlastnictví médiií osobami jiných kulturních či národních myšlenek? Blisty považuji v současné době za pokračování rozhlasových stanic Hlas Ameriky a Svobodná Evropy. Tyto dva zdroje jsem ostatně poslouchal už od svých 3 let. Souhlasím s názorem, řadu let jej uvádím, že období Národního obrození a vše, co následovalo, je také určitým způsobem kontraproduktivní. Může s tím souviset i otázka, proč se našemu národu nedaří naučit anglickému jazyku. Za sebe mohu říci, že způsobem jednak výuky tohoto jazyka a postoji lidí, někdy i jejich nadřazeností ( myslím tím např. Angličanů, Američanů) způsobují, že mám naprostou nechuť a antipatii k anglickému jazyku. Doslova mám psychický odpor k tomuto jazyku, přitom realita mi říká úplně něco jiného. Možná toto nepůsobí na každého, na mně však stoprocentně. Přitom odpor k názorům, myšlenkám lidí z těchto zemí naprosto nepociťuji. Je to všechno na delší diskuzi, kterou zde není možno rozvádět. Každopádně díky za pořad a panu Čulíkovi poděkování za to, že stvořil takové periodikum a že zprostrědkovává přenos myšlenek či názorů, které se v české kotlině nenosí.

Související