iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 10. 2007
18:15 na ČT1

1 2 3 4 5

17 hlasů
13259
zhlédnutí

Kluci v akci

Zvěrokruh v kuchyni (Štíři)

Exotická zeleninová polévka — Špagety s vepřovou panenkou v papilotě — Pomerančový salát s olivami — Tousty s pikantními játry a rajčatovým tatarákem — Vanilková pana cotta

21 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Exotická zeleninová polévka

  2:20 do playlistu

  Exotická zeleninová polévka
  Chutný vývar plný zeleniny doplněný rybou – skvělá předehra před pestrým menu pro Štíry. Pracovat můžete s jakoukoliv zeleninou, kterou máte po ruce. Rybu můžete nahradit i drůbežím masem. Fantazii se meze nekladou. Základem je hojnost ingrediencí a dochucení exotickými omáčkami.

 • Špagety s vepřovou panenkou v papilotě

  7:13 do playlistu

  Špagety s vepřovou panenkou v papilotě
  Překvapení pro Štíry a Štířice se skrývá v papilotě. Jakmile ji protrhnou, pod jejich nosánky vyvane libá vůně, skrývající v sobě propojení vypečené slaniny, bylinek, masa, česneku a rajčat.

 • Pomerančový salát s olivami

  12:04 do playlistu

  Pomerančový salát s olivami
  Pikantní olivy, sladký a šťavnatý pomeranč, aromatický řapíkatý celer – jedna výrazná chuť vedle druhé a přesto se nepřebijí. Díky olivovému oleji jsou v salátu ve vzájemné harmonii, přesto zůstávají samy sebou.

 • Tousty s pikantními játry a rajčatovým tatarákem

  13:34 do playlistu

  Tousty s pikantními játry a rajčatovým tatarákem
  Jednoduchá, rychlá a levná delikatesa – křupavé tousty se skvěle ochucenými játry mi připomněly toskánské crostiny (viz díl Toskánská). Tyto jsou doplněné o rajčatový „tatarák“ (rajčata s cibulí jsou nakrájená na velejemné kostičky), navinulý po vinném octu, velmi lahodný.

 • Vanilková pana cotta

  16:35 do playlistu

  Vanilková pana cotta
  Recept na tento lahodný smetanový dezert, doplněný hutnou a výraznou čokoládou, pochází z Itálie. Uveřejnili jsme jej již v naší afrodiziakální kuchařce Lechtivé vaření, dnes přichází i na televizní obrazovky.

Přehrát vše

Související