iVysílání

internetový magazín
Premiéra:
21. 9. 2006
22:00 na ČT1

1 2 3 4 5

17 hlasů
2472
zhlédnutí

POKR

Elektronický podpis — Laurin a Klement — Jak se splňují sny — Socialismus a melouchářství

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jak dělat z boubelatých dívek štíhlé krásky
 • Finanční rádce

  6:46 do playlistu

  Finanční rádce
  Cesta k úvěru je určena těm, kteří již ve svém oboru podnikají a mají zájem své aktivity rozšířit. V prvním kroku je třeba si ujasnit příležitosti a hrozby, které s navýšením výroby souvisejí. Ty také budou logicky výchozím tématem případného pohovoru se zástupcem banky.

 • Počítačová kriminalita - elektronický podpis

  9:27 do playlistu

  Počítačová kriminalita - elektronický podpis
  Počátkem května uplynuly čtyři roky od úspěšného návratu druhého vesmírného turisty. Na první pohled běžná zpráva, kdyby si Mark Shuttleword nevydělal na svůj výlet podnikáním v oblasti elektronického podpisu.

 • Laurin a Klement

  12:57 do playlistu

  Laurin a Klement
  Konec 19. století se odehrával ve znamení převratných vynálezů, které oslňovaly tehdejší společnost. Do českých zemí dorazila z Evropy módní vlna cyklistiky. Většina kol se dovážela z ciziny a byly potíže s opravami. Tak vznikla příležitost pro podnikání dvou Václavů- Klementa a Laurina. Pronajali si v Mladé Boleslavi dílnu a svou obchodní filosofii vyjádřili jasně: "Hřích na národohospodářských záměrech páše každý, kdo ještě dnes za to, co doma dostati může, peníze do ciziny zanáší."

 • Ve zkratce
 • Jak se splňují sny

  18:00 do playlistu

  Jak se splňují sny
  Všichni kluci sní o tom, že až vyrostou, budou buď prezidentem, nebo pilotem. Jiřímu Tlustému z Hradce Králové se splnil sen nejenom o létání. Jak vůbec vznikla myšlenka postavit továrnu zrovna na výrobu letadel?

 • Socialismus a melouchářství

  21:55 do playlistu

  Socialismus a melouchářství
  Jak konstatovalo předsednictvo ÚV KSČ v lednu tohoto roku, "přes některé pozitivní výsledky se v rozvoji služeb nepodařilo dosáhnout pozitivního obratu."

Přehrát vše

Související