iVysílání

internetový magazín
Premiéra:
23. 1. 2006
19:45 na ČT2

1 2 3 4 5

9 hlasů
1161
zhlédnutí

POKR

Exekuce — Silniční daň — Perspektivy cestovního ruchu

28 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Exekuce

  1:47 do playlistu

  Exekuce
  Zatímco v roce 2003 museli řešit soukromí exekutoři zhruba 132 tisíc exekucí, o rok později pak více než 155 tisíc případů. Očekává se, že loňský rok bude v tomto směru rekordní. Podle odhadů exekutorské komory to bude až 200 tisíc exekucí.

 • Diskuze na téma exekuce

  4:44 do playlistu

  Diskuze na téma exekuce
  O existenčních problémech teď budeme mluvit s podnikatelem Josefem Kotkem, který na vlastní kůži zkusil, co je to konkurzní řízení. A spolu s námi je tady Petr Opršal, právník Hospodářské komory.

 • Českomoravská záruční a rozvojová banka

  10:15 do playlistu

  Českomoravská záruční a rozvojová banka
  Uplynulý rok byl pro Českomoravskou záruční a rozvojovou banku mimořádně úspěšný. Poskytla v něm v celé své dosavadní historii největší množství podpor, to znamená úvěrů a záruk pro malé a střední podnikatele.

 • Ve zkratce
 • Silnční daň

  13:51 do playlistu

  Silnční daň
  Základní formuláře daňového přiznání silniční daně za loňský rok jsou beze změn. Je třeba si dát pozor na přesné vyplňování v oddílu 2, sloupci 23, části čtvrtletí a měsíců, ve kterých je příslušná silniční daň uplatňována. Dobře si zkontrolujte dosud vyplacené zálohy na dani v loňském roce. Pozor také na osvobození daní z důvodů ekologických limitů. Ty jsou dnes oproti dřívějšku výrazně omezené.

 • Projekt "Turisté vítáni"

  16:08 do playlistu

  Projekt "Turisté vítáni"
  Jak známo, je cestovní ruch založen na malých a středních podnikatelích. Turistický průmysl u nás zaměstnává asi 2,5 procenta práceschopného obyvatelstva a nepřímo dalších více než deset procent občanů.

 • O perspektivách cestovního ruchu

  20:50 do playlistu

  O perspektivách cestovního ruchu
  O perspektivách v oblasti cestovního ruchu budeme dál mluvit s generálním sekretářem Národní federace hotelů a restaurací, Václavem Stárkem. Dobrý den.

Přehrát vše

Související