Vánoce — Česká televize

Korunní princ

Korunní princ

Příběh o dvou princích, jedné princezně a čarovném nápoji. Vtipná a napínavá pohádka, která pevně stojí na klasických základech, ale svým pojetím je veskrze moderní, plná zvratů a překvapivého humoru.

Vánoční novinky

 • Jaké budou tři nové vánoční pohádky?
  10. 11. 2015 Jaké budou tři nové vánoční pohádky?

  O letošních Vánocích nadělíme divákům tři premiérové pohádky od tří výrazných režisérů. Tentokrát se jejich hrdinové musí vypořádat s nepřízní osudu, kterou zapříčinila prázdná královská pokladna, zapomnětlivá sudička nebo čarovný nápoj.

 • Těšte se na vánoční filmové premiéry!
  10. 11. 2015 Těšte se na vánoční filmové premiéry!

  Během svátků vám ČT nabídneme tři filmové premiéry. Poprvé budete moci v televizi zhlédnout kritiky i publikem oceňovaný snímek Fair Play, hvězdně obsazené Anděly všedního dne i novou komedii s Jiřím Mádlem a Taťánou Kuchařovou Správnej dres.

 • Vánoční turné napříč všemi hudebními žánry
  10. 11. 2015 Vánoční turné napříč všemi hudebními žánry

  Magdalena Kožená, Andrea Bocelli, Renée Flemingová i Pink. Koncerty mnoha žánrů čekají diváky ČT art o letošních vánočních svátcích. A nejen ony! Co dalšího kulturní stanice nabídne? Podívejte se…

 • Tipy na vánoční cukroví
  10. 11. 2015 Tipy na vánoční cukroví

  K vánočním svátkům neodmyslitelně patří spousta dobrého jídla a pití. Pokud přemýšlíte, jaké dobroty letos pro svou rodinu připravíte, nechte se inspirovat vánočními recepty z pořadů ČT.

 • Adventní kalendář České televize
  10. 11. 2014 Adventní kalendář České televize

  Vánoce bývají bohaté na tradice a dárky. Adventní kalendář ČT, který se otevře 1. prosince již po páté, se od doby svého vzniku stal už tradičním dárkem pro ty, kteří Českou televizi sledují i na webu.

Načítám...