Události, komentáře týdne

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 12479  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejostřejší debaty, nejzajímavější rozhovory, exkluzivní reportáže. Události, komentáře a výběr toho nejlepšího z uplynulého týdne

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Řekli v Událostech, komentářích

29. 7. 2015 — Petr Dvořáček, komentátor ČRo, o předsedovi vlády:

Bohuslav Sobotka mě příjemně překvapil, a že z politika, z něhož přímo nevyzařuje charizma, ostatně takových máme velký nedostatek, se stal pro mě personou. Že to, co dělá, že dělá dobře, že vládu řídí dobře a ta vláda prostě funguje. Rozhodně to s premiérem a předsedou sociální demokracie vypadá lépe i opticky než těsně po volbách.

29. 7. 2015 — Jaroslav Faltýnek /ANO/, předseda poslaneckého klubu strany, o zavedení limitu 3 mil. Kč na maximální výši daru polit. stranám od jednoho dárce:

My jsme v rámci té debaty ve vládě, nám se to nelíbilo. Protože to považujeme za určitou diskriminaci, když někdo vydělá peníze transparentně, zdaní je, transparentně věnuje některému politickému subjektu třeba částku 3, 4, 5 milionů korun, tak proč by měl být omezen nějakou hranicí. Nicméně většinově se koalice dohodla na 3 milionech, my jsme to respektovali a takto to vláda dneska schválila. Ale bylo to samozřejmě zaměřeno hlavně vůči nám jako vůči ANO a vůči Andreji Babišovi. Tak to prostě je.

» další

O pořadu

Analytický pořad redakce zpravodajství, který každý všední den mapuje dění u nás i za hranicemi Česka. Politika, business, kultura, trendy, někdy i sport – události, kterými žije celá společnost, rozebíráme bezprostředně s jejich aktéry, experty i našimi korespondenty v telemostech z celého světa.

Premiéra každý všední den od 22.00 hodin na ČT24

E-mail: uk@ceskatelevize.cz

Stopáž: 53 minut – Rok výroby: 2012 – P
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další díly ve vysílání
VII.6
11
12
18
19
25
26
VIII.1
2
Váš názor
Jste spokojení s vládou B. Sobotky?
43 % 20 hl. Ano 55 % 26 hl. Ne 2 % 1 hl. Nevím

Celkem 47 hlasů

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail: