Události, komentáře týdne

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 11666  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejostřejší debaty, nejzajímavější rozhovory, exkluzivní reportáže. Události, komentáře a výběr toho nejlepšího z uplynulého týdne

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Řekli v Událostech, komentářích

29. 8. 2014 — Pavel Kováčik /KSČM/, předseda poslaneckého klubu, o přítomnosti ruských jednotek na území Ukrajiny:

Já nevěřím tomu, že ruská strana vyslala bojovat pravidelnou armádu za hranice Ukrajiny. To by byl bezesporu vpád, to by byla agrese.

29. 8. 2014 — Karel Schwarzenberg /TOP 09/, předseda zahraničního výboru Poslanecké sněmovny, předseda strany, o přítomnosti ruských jednotek na území Ukrajiny:

Ruské vojsko na Krymu taky tvrdilo, že to nejsou regulérní vojáci, ale když to člověk viděl, bezvadně vyzbrojení, to bylo jasné, že to nejsou dobrovolníci. Pardon, partyzáni vypadají jinak.

29. 8. 2014 — Ivan Gabal /KDU-ČSL/, místopředseda výboru pro obranu, Poslanecká sněmovna, o přítomnosti ruských jednotek na území Ukrajiny:

Všechna ta těžká bojová technika nese znaky původu ruské armády úplně jasně. Kdyby Rusko bylo právní stát a jeho občané, byť civilní, nebo na dovolené, si vzali zbraně a šli zabíjet civilisty nebo druhou armádu na výsostné území druhého státu a porušovali jeho zákony, pak by podle všech znaků práva Rusko muselo ty lidi okamžitě zatknout a postavit před soud. Místo toho je Rusko vyznamenává a odměňuje.

» další

O pořadu

Analytický pořad redakce zpravodajství, který každý všední den mapuje dění u nás i za hranicemi Česka. Politika, business, kultura, trendy, někdy i sport – události, kterými žije celá společnost, rozebíráme bezprostředně s jejich aktéry, experty i našimi korespondenty v telemostech z celého světa.

Premiéra každý všední den od 22.00 hodin na ČT24

E-mail: uk@ceskatelevize.cz

Stopáž: 52 minut – Rok výroby: 2012 – P
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další díly ve vysílání
VÁŠ NÁZOR
Věříte, že se ruští vojáci nacházejí na Ukrajině, aniž by k tomu dostali rozkaz?
30 % 97 hl. Ano 64 % 203 hl. Ne 6 % 19 hl. Nevím

Celkem 319 hlasů

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail: