Události, komentáře týdne

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 11785  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejostřejší debaty, nejzajímavější rozhovory, exkluzivní reportáže. Události, komentáře a výběr toho nejlepšího z uplynulého týdne

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Řekli v Událostech, komentářích

29. 10. 2014 — Daniel Kroupa, vedoucí katedry politologie a filozofie, Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, o návštěvě Číny prezidentem Milošem Zemanem:

"Miloš Zeman dnes hodil za hlavu lidská práva ve prospěch obchodu s Čínou, postavil se zády k Ukrajině, zemi, která je nám velmi blízká. (…) Mně se zdá, že to je prostě jiný člověk, než kterého jsem znal, a který býval mým přítelem."

29. 10. 2014 — Viktor Fajnberg, bývalý ruský disident, jeden z tzv. osmi statečných, o státních vyznamenáních udělených prezidentem Milošem Zemanem:

"Kdyby nás chtěl vyznamenat (prezident Miloš Zeman), asi bychom stejně nepřišli. Protože přijímat vyznamenání od člověka, jehož blízkým přítelem je Sergej Lavrov (ruský ministr zahraničí), kterému věří raději, je pro nás nepřípustné. Je to dokonce urážka, kdyby člověk takové ocenění dostal."

» další

O pořadu

Analytický pořad redakce zpravodajství, který každý všední den mapuje dění u nás i za hranicemi Česka. Politika, business, kultura, trendy, někdy i sport – události, kterými žije celá společnost, rozebíráme bezprostředně s jejich aktéry, experty i našimi korespondenty v telemostech z celého světa.

Premiéra každý všední den od 22.00 hodin na ČT24

E-mail: uk@ceskatelevize.cz

Stopáž: 52 minut – Rok výroby: 2012 – P
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další díly ve vysílání
VÁŠ NÁZOR
Souhlasíte s prezidentovým výběrem vyznamenaných osobností?
18 % 53 hl. Ano 80 % 233 hl. Ne 2 % 6 hl. Nevím

Celkem 292 hlasy

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail: