Události, komentáře týdne

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 11600  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejostřejší debaty, nejzajímavější rozhovory, exkluzivní reportáže. Události, komentáře a výběr toho nejlepšího z uplynulého týdne

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Řekli v Událostech, komentářích

25. 7. 2014 — Zdeněk Zbořil, politolog, k pokusu ČSSD prosadit v nepřítomnosti opozice možnost rozhodovat o zákonech i v úterý a čtvrtek:

"Samozřejmě byl to faul, ale takových faulů už jsme zažili spoustu v Poslanecké sněmovně."

25. 7. 2014 — Ladislav Šincl /ČSSD/, poslanec, k tomu, jak zpochybnil hlasování o snížení spotřební daně na pohonné hmoty:

"Já jsem pro to nechtěl hlasovat, ale protože jsem se připravoval na další sněmovní tisk, který hned následoval. To byl sněmovní tisk 208, který byl taky o spotřební dani, a bylo tam 23 pozměňovacích návrhů, tak proto jsem se soustředil v té dané chvíli na tyto dané pozměňovací návrhy a paradoxně jsem to opravdu přitom hlasování spletl, protože jsem nedával prostě pozor."

25. 7. 2014 — František Laudát /TOP 09/, poslanec, ke zpochybněnému hlasování o snížení spotřební daně na pohonné hmoty:

"V politice občas ujede část klubu, vzbouří se apod. a pak se musí najít někdo, kdo se obětuje a vlastně ten proces znovu vrátí do hry. Já se domnívám, že tentokrát volba padla na kolegu Šincla a takto ho, s prominutím, týrat, není skoro důstojné. On to prostě vzal na sebe."

» další

O pořadu

Analytický pořad redakce zpravodajství, který každý všední den mapuje dění u nás i za hranicemi Česka. Politika, business, kultura, trendy, někdy i sport – události, kterými žije celá společnost, rozebíráme bezprostředně s jejich aktéry, experty i našimi korespondenty v telemostech z celého světa.

Premiéra každý všední den od 22.00 hodin na ČT24

E-mail: uk@ceskatelevize.cz

Stopáž: 52 minut – Rok výroby: 2012 – P
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další díly ve vysílání
VÁŠ NÁZOR
Schvalujete postup koalice při opakovaném hlasování?
28 % 35 hl. Ano 63 % 79 hl. Ne 9 % 11 hl. Nevím

Celkem 125 hlasů

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail: