Čtyři v tom 2

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 34  
Sdílet
| Poslat odkaz

Dokumentární seriál Čtyři v tom 2 se vrací se čtyřmi novými hrdinkami. Nejblíž porodu je televizní producentka Kamila z Brna. Plánuje, že na mateřskou místo ní nastoupí její nekonvenční manžel Martin. Lesbicky orientovaná fotografka Kristýna z Prahy bude muset spoléhat jen na sebe. Dítě počala neplánovaně s kamarádem a partnerku momentálně nemá. První miminko čeká i osmnáctiletá gymnazistka Bára z Mostu. Spolu s přítelem Mílou tak procházejí dosud nejtěžší zkouškou svého života i vztahu. Jediná Veronika z pražských Běchovic už jedno dítě má – je na mateřské s nevyléčitelně nemocnou dvouletou Amálkou. S manželem Martinem čekají první společné miminko…

Ředitel programu Milan Fridrich:

Milan Fridrich
Milan Fridrich
ředitel programu ČT

Ta nejlepší televizní produkce vždy stojí na silných příbězích a kvalitním zpracování daného pořadu.

Dokumentární seriál Čtyři v tom, který Česká televize odvysílala loni, se stal díky naplnění těchto atributů fenoménem a znamenal průlom v začleňování nových televizních žánrů do vysílání ČT. V tomto případě se jedná o tzv. docusoap. Zrození života je zázrak a následné měsíce jsou směsí radosti, starostí a životních změn, které potkávají jak rodiče, tak mnohem dynamičtěji nově narozeného člověka.

Druhá sezóna Čtyř v tom přichází logicky, protože fenomén nejde opustit bez toho, aby byl vyzkoušen nový úhel pohledu, nová forma zpracovaní, třeba i díky novým tvůrcům, kteří se do projektu zapojí. Druhá řada cyklu opět přinese čtyři příběhy žen, které jsou v očekávání potomka a v osobité životní situaci se s tímto faktem vyrovnávají.

Co je ještě pozitivnější, start druhé řady Čtyř v tom symbolicky odstartuje letošní docusoapovou sezónu, která bude bohatší než loni. Jen na jaře odvysílá ČT čtyři řady různých dokumentárních seriálů podobného typu, další se chystají na podzim. Loňský úspěch Čtyř v tom a následně docusoapu o cestě ke svatbě Navždy svoji totiž inspiroval jak ČT, tak nezávislé tvůrce.

Stopáž: 45 minut – Rok výroby: 2013 – P  ST  AD  HD
Žánr: Dokument
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.