Na forbíně TM

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tak trochu jiná (talk) show Tomáše Matonohy s jeho hosty L. Pavláskem a M. Táborským na prknech brněnského divadla Reduta (2012). Režie Z. Tyc

Milovníci – téma, které je s herectvím nerozlučně spjaté. Tradiční představa vysněných divadelních či filmových hrdinů se ovšem na Forbíně posouvá do poněkud jiné roviny, přestože hosté Lukáš Pavlásek a Miroslav Táborský mají k tématu rozhodně co říct.

Přehrát video

Na forbíně TM je televizní verze původní divadelní talk show, která se před dvěma lety zrodila na scéně nově otevřeného brněnského divadla Reduta. Úspěšný herec, bavič a brněnský rodák Tomáš Matonoha si do ní zve vždy dva atraktivní hosty ze světa šoubyznysu, kultury i sportu, s nimiž vede rozhovory na zajímavá témata. Každá show však zároveň přináší humorné scénky, skeče, gagy a v neposlední řadě je prostorem pro improvizaci a tedy i řadu nečekaných situací, v nichž se známé osobnosti, mnohdy včetně samotného moderátora, ocitají.

Originálními klavírními kreacemi dotváří dění na forbíně Zdeněk Král, který je zároveň partnerem Tomáše Matonohy a jakousi postavou v pozadí, tu a tam ze své hudební role vystupující, aby do běhu večera také nečekaně zasáhla… A protože jsme v jihomoravské metropoli, nemůže chybět ani dobré víno, navíc – díky osobní účasti předních domácích vinařů, se diváci v každém dílu pořadu mohou dozvědět zajímavosti ze zákulisí jejich práce.

Diskuse diváků
 • Michal Černý 16. 11. 2015 02:47

  Tvorba

  Pepe borec, Zdenda borec, Tomik borec. Na diváky ulicových ordanic narůžovělých je to holt příliš.…

 • nadrazak 25. 9. 2014 06:34

  komentar pro slepe

  Porad zabavny, jen by mne zajimalo, proc mesic po premiere je na webu CT (arch…

 • Rosťa 24. 9. 2014 23:18

  V pohodě

  Nevím, jestli je Kristýna podobná Liv, každopádně je boží sama o sobě:)ú.

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 40 minut – Rok výroby: 2012 – ST  AD
Žánr: Zábava
Tento díl ve vysílání

Nastavit připomenutíPřidat do Osobního programuČT1 – sobota 27. 5. po půlnoci – 04:45

Nejbližší díly ve vysílání

sobota 27. 5. po půlnoci

Lukáš Pavlásek
Miroslav Táborský

neděle 11. 6. po půlnoci

Martin Stropnický
Martin Dejdar

Kdo je…
Tomáš Matonoha
Tomáš Matonoha

herec

* 1971