Předchozí díl | Následující díl

Na forbíně TM

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tak trochu jiná (talk) show Tomáše Matonohy s jeho hosty A. Goldflamem a Ch. Poullain na prknech brněnského divadla Reduta (2012). Režie Z. Tyc

Jak správně vychutnat dobré jídlo – to je téma dalšího dílu Forbíny, v níž spolu s Tomášem Matonohou budou objevovat svět exotických chutí a vůní herec a spisovatel Arnošt Goldflam, herečka Chantal Poullain a také klavírista Zdeněk Král. A nutno říct, že každý z nich na to půjde velmi osobitým způsobem …

Přehrát video

Obsah pořadu

Na forbíně TM je televizní verze původní divadelní talk show, která se před dvěma lety zrodila na scéně nově otevřeného brněnského divadla Reduta. Úspěšný herec, bavič a brněnský rodák Tomáš Matonoha si do ní zve vždy dva atraktivní hosty ze světa šoubyznysu, kultury i sportu, s nimiž vede rozhovory na zajímavá témata. Každá show však zároveň přináší humorné scénky, skeče, gagy a v neposlední řadě je prostorem pro improvizaci a tedy i řadu nečekaných situací, v nichž se známé osobnosti, mnohdy včetně samotného moderátora, ocitají.

Originálními klavírními kreacemi dotváří dění na forbíně Zdeněk Král, který je zároveň partnerem Tomáše Matonohy a jakousi postavou v pozadí, tu a tam ze své hudební role vystupující, aby do běhu večera také nečekaně zasáhla… A protože jsme v jihomoravské metropoli, nemůže chybět ani dobré víno, navíc – díky osobní účasti předních domácích vinařů, se diváci v každém dílu pořadu mohou dozvědět zajímavosti ze zákulisí jejich práce.

Diskuse diváků
 • Michal Černý 16. 11. 2015 02:47

  Tvorba

  Pepe borec, Zdenda borec, Tomik borec. Na diváky ulicových ordanic narůžovělých je to holt příliš.…

 • nadrazak 25. 9. 2014 06:34

  komentar pro slepe

  Porad zabavny, jen by mne zajimalo, proc mesic po premiere je na webu CT (arch…

 • Rosťa 24. 9. 2014 23:18

  V pohodě

  Nevím, jestli je Kristýna podobná Liv, každopádně je boží sama o sobě:)ú.

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 40 minut – Rok výroby: 2012 – ST
Žánr: Zábava
Tento díl ve vysílání

Nastavit připomenutíPřidat do Osobního programuČT1 – sobota 28. 1. po půlnoci – 04:45

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Kdo je…
Tomáš Matonoha
Tomáš Matonoha

herec

* 1971