Předchozí díl | Následující díl

Sanitka 2 (1/13)

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 17  
Sdílet
| Poslat odkaz

Příteli chvátej SOS, ať jsem i zítra, čím jsem dnes… Premiéra volného pokračování kultovního seriálu. Hrají: J. Dvořák, D. Havlová, J. Hanzlík, Z. Adamovská, M. Vašut, J. Bohdalová, P. Zedníček a další. Scénář I. Hubač. Kamera P. Hojda. Režie F. Renč

Nové osudy, stejné poslání. Velký návrat legendárního seriálu, který zaujme nejen hvězdným hereckým obsazením, vazbou na první řadu, ale také akčními příběhy ze současného prostředí záchranné služby. Všem vtiskl režisérský rukopis Filip Renč. Návaznost na původní řadu zosobňuje také scenárista. Pokračování Sanitky 2 se ujal Ivan Hubač, syn autora původního scénáře Jiřího Hubače.

Doktor Jandera, bývalý a legendární ředitel záchranné služby, se vrací ze svého působení v Africe v rámci Lékařů bez hranic. Setkává se se svou rodinou, s Eliškou, kdysi velkou láskou a dnes už jen bývalou manželkou, s dospělým synem Markem – začínajícím lékařem, bratrem Jardou, ředitelem konzervatoře a jeho ženou Alžbětou, ale i se svou druhou ženou, doktorkou Markétou Foldynovou, nemocniční lékařkou, pocházející z velmi bohaté rodiny. Setkání je složité a mnohé předznamenávající: rozpaky obou manželek, synova nezávislost, ale i problémy bratra a jeho ženy. Doktor Jandera se vrací do nejistoty a neví, co sám se sebou a svým životem.

Přijíždí nový ředitel záchranné služby, doktor Kaderka, vynikající odborník, zasažený osobním, rodinným neštěstím. Bydlí u své rázné matky a začíná v Praze od nuly – seznamuje se s původními i novými postavami, jejichž osudy jsou tak či onak spjaty se záchrannou službou: se stále stejným Fandou Beznoskou, se zachmuřeným záchranářem Nelibou, s novými i původními doktory na záchrance, Karlíkem, Bláhou, Radostou, s děvčaty na dispečinku, kterým velí Janderova první žena Eliška. Nový ředitel se potká i se svou dávnou láskou, dnes nadřízenou pracovnicí radnice a zároveň manželkou jednoho z jemu podřízených lékařů.

V seriálu se setkáme s řadou hereckých tváří z původní série – Jaromírem Hanzlíkem, Zlatou Adamovskou, Tomášem Juřičkou, Ivanou Andrlovou, Petrem Kostkou, Svatoplukem Skopalem, Pavlem Zedníčkem a Jiřím Srstkou. V nových rolích se představí Dagmar Havlová, Jiřina Bohdalová, Jiří Dvořák, Marek Vašut, Jan Budař, Jiří Lábus, Vladimír Javorský, Jaromír Dulava, Jitka Schneiderová, Michal Dlouhý, Václav Jiráček a další.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Eva 5. 8. 2016 23:13

  Dasena

  Me by zajimalo, co furt Foldynka strasi na sale, kdyz je internistka.

 • Divak 5. 8. 2016 13:11

  Bulvar

  Boze to s tim fotografem, to je tak trapny a prehnany.

 • Eva 5. 8. 2016 10:59

  Jandera

  Ten Jandera byl blb uz zamlada, ale ted je jeste vetsi. Strasnej narcis.

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 57 minut – Rok výroby: 2013 – P  D  ST  AD  HD
Žánr: Seriál
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu