Stín smrtihlava

Hodnocení filmu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 51  
Sdílet
| Poslat odkaz

Kdo zavraždil soudní psycholožku Taterovou? Kriminální příběh s dvojicí vyšetřovatelů v podání Lucie Zedníčkové a Petra Štěpána. Dále hrají: F. Blažek, O. Vlach, V. Freimanová, I. Chýlková, M. Novotný, J. Čenský, J. Šťastný, S. Skopal a další. Scénář V. Šulc. Kamera P. Beňa. Režie G. Agathonikiadis

Detektivní příběh se odvíjí od chvíle, kdy je z vězení na svobodu propuštěn násilník Jiří Drobný (F. Blažek). Ve svém hledáčku má ty, kteří zásadně ovlivnili jeho osud. S těmi si chce vyřídit své účty. Vysoko na jeho seznamu je i soudní psycholožka Taterová (I. Chýlková), půvabná, ale nesnášenlivá žena, která svým nesmlouvavým postojem přispěla k mnohaletým trestům dlouhé řady pachatelů. Shodou okolností je to bývalá spolužačka plukovnice Ličkové (V. Freimanová). Obě ženy se setkávají spolu s kolegy při přípravě abiturientského večírku. Ráno je ale Taterová nalezena ve svém bytě mrtvá, byla zavražděna. Podezřelých je hned několik: například jeden ze spolužáků, který ji kdysi miloval nebo bývalý vězeň, kterému svým posudkem přitížila a samozřejmě i delikvent Drobný. Případ je ale složitější, než se na první pohled zdá… Je tu ale zkušený vyšetřovací tým (P. Štěpán, L. Zedníčková, O. Vlach), který i tento případ zdárně vyřeší.

Tento pořad nelze na internetu přehrát z důvodu autorských práv.

Diskuse diváků
 • kačenka 21. 4. 2013 14:13

  stín smrtihlava

  dobry den muzu se zeptat na herce michala novotneho jak hraje uzasně filipka pro…

 • 18. 2. 2013 14:09

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Jana Květoňová 18. 2. 2013 09:50

  Co mě nadzvedlo

  Mě nadzvedlo hned zkraje, jak se Oldřich Vlach ptá Veroniky Frajmanové, co že jí to tak sl…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 85 minut – Rok výroby: 2012 – D  ST  AD  HD
Žánr: Film
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Související pořady