Kancl IV

Michaelova reklama

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 9  
Sdílet
| Poslat odkaz

Někteří šéfové spadli z měsíce, jiní tam patří. Americký komediální seriál (2007). Hrají: S. Carell, R. Wilson, J. Krasinski, J. Fischerová a další. Režie Julian Farino

Americký komediální seriál Kancl se odehrává v jedné obyčejné kanceláři v městečku Scranton, v Pennsylvánii. V dobře známém prostředí pracují hrdinové prodejní pobočky velké papírenské firmy Dunder-Mifflin. V čele stojí lehce oklamatelný, značně necitlivý a přitom neškodný šéf Michael Scott (toho herecky působivě zvárnil Steve Carrell), který řídí tým rozdílných individualit. Podřízení se na svého bláznivého šéfa den co den zlobí, chystají vtípky na otravné kolegy a prožívají strasti každodenního života kancelářských myší. Každý, kdo pracuje v kanceláři a má za šéfa tak trochu hodného idiota, se zde určitě alespoň částečně pozná.

Seriál se začal se vysílat na americké televizní stanici NBC v roce 2005. Jde o napodobenou verzi neobyčejně úspěšného Kanclu z Velké Británie, kde byl vysílán v letech 2001 až 2003. Na tento britský sitcom ale v ničem nenavazuje, použito je pouze jeho prostředí. Americký seriál se kromě odlišných tvůrců liší i tím, že má vlastní dějovou linii procházející jednotlivými řadami. Autoři původního Kanclu, Steve Merchant a Ricky Gervais, se přitom na nové variantě svého komediálního projektu, natáčeného však na americkém kontinentu, podíleli jako producenti.

Tento pořad nelze na internetu přehrát.

Diskuse
 • Lily 23. 4. 2014 19:06

  5. až 9. série

  PRosím, plazím se v prachu a prosím! Budete vysílat série od 5. do 9. série? Prosím, neříkejte …

 • Doubravka 25. 6. 2013 22:50

  Dabing

  souhlas, mně se taky líbí dabovaná verze Kanclu!

 • Tomáš 5. 6. 2012 11:34

  Dabing

  Rád bych věděl, jestli se budou dabovat další řady seriálu. Ano, skutečně se mi víc líbí dab…

Vstoupit do diskuse

Originální název: Office IV, The/Local Ad – Stopáž: 21 minut – Rok výroby: 2007 – )D(  ST
Žánr: Seriál
Nejbližší díly ve vysílání
Michaelova reklama

úterý 15. 4.

Válka o zaměstnance

středa 16. 4.

Trosečník

čtvrtek 17. 4.

Další zdroje
Související pořady