Kancl IV

Michaelova reklama

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 16  
Sdílet
| Poslat odkaz

Někteří šéfové spadli z měsíce, jiní tam patří. Americký komediální seriál (2007). Hrají: S. Carell, R. Wilson, J. Krasinski, J. Fischerová a další. Režie Julian Farino

Americký komediální seriál Kancl se odehrává v jedné obyčejné kanceláři v městečku Scranton, v Pennsylvánii. V dobře známém prostředí pracují hrdinové prodejní pobočky velké papírenské firmy Dunder-Mifflin. V čele stojí lehce oklamatelný, značně necitlivý a přitom neškodný šéf Michael Scott (toho herecky působivě zvárnil Steve Carrell), který řídí tým rozdílných individualit. Podřízení se na svého bláznivého šéfa den co den zlobí, chystají vtípky na otravné kolegy a prožívají strasti každodenního života kancelářských myší. Každý, kdo pracuje v kanceláři a má za šéfa tak trochu hodného idiota, se zde určitě alespoň částečně pozná.

Seriál se začal se vysílat na americké televizní stanici NBC v roce 2005. Jde o napodobenou verzi neobyčejně úspěšného Kanclu z Velké Británie, kde byl vysílán v letech 2001 až 2003. Na tento britský sitcom ale v ničem nenavazuje, použito je pouze jeho prostředí. Americký seriál se kromě odlišných tvůrců liší i tím, že má vlastní dějovou linii procházející jednotlivými řadami. Autoři původního Kanclu, Steve Merchant a Ricky Gervais, se přitom na nové variantě svého komediálního projektu, natáčeného však na americkém kontinentu, podíleli jako producenti.

Tento pořad nelze na internetu přehrát z důvodu autorských práv.

Diskuse diváků
 • Evžen 24. 8. 2014 09:13

  Kancl je pecka, bylo by možné nadabovat další série ? Udělali by jste nám velikou radost…

 • Charlotte 30. 4. 2014 11:54

  Prosím 5. sérii!

  Prosím 5. sérii!

 • Lily 23. 4. 2014 19:06

  5. až 9. série

  PRosím, plazím se v prachu a prosím! Budete vysílat série od 5. do 9. série? Prosím, neříkejte …

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Originální název: Office IV, The/Local Ad – Stopáž: 21 minut – Rok výroby: 2007 – )D(  ST
Žánr: Seriál
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje
Související pořady