Setkání s hvězdou

Dagmar Havlová

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 5  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tři úžasné herecké proměny vynikající české herečky ve třech příbězích Klára, Tony a Tereza (2012). Dále hrají: M. Stropnický, V. Preiss, M. Donutil, A. Vrzalová, M. Novotný, O. Brzobohatý, R. Brzobohatý, B. Jánová a další. Scénář H. Cielová, L. Wimmerová. Kamera M. Šec. Režie J. Strach

25. července 2012 začal režisér Jiří Strach natáčet dalšího dílu cyklus Setkání s hvězdou. Tentokráte je tou hvězdou paní Dagmar Havlová. Setkání s hvězdou je cyklus, který si předsevzal, že představí herecké hvězdy v extrémních podobách. Napsat takové texty pro hvězdu umí jen ti nejlepší.

V případě Setkání s hvězdou Dagmar Havlovou je tou scenáristiskou „hvězdou“ Hana Cielová, což není jen zkušená televizní autorka, ale taky třeba programová ředitelka Febiofestu! Hana Cielová napsala dvě povídky a dala jim ženská jména: Tony a Tereza. Třetí povídku napsala scenáristka a režisérka Lenka Wimmerová a dala jí také ženské jméno – Klára.

Vedle Dagmar Havlové uvidí divák i další herecké hvězdy: Viktora Preisse, Martina Stropnického, Radka Brzobohatého, Ondřeje Brzobohatého, Matěje Hádka, Michala Novotného, Martina Donutila, Lenku Krobotovou, Barboru Jánovou a další.

Klára

Starší manželé Klára a Jindřich jedou pobýt na chalupu se svým synem Davidem a jeho přítelkyní Mirou. Letní idylka těchto dvou párů ale skončí ve chvíli, kdy Klára náhodou zjistí, jaký vztah je mezi jejím manželem a Mirou.

Tony

Hořká komedie o zapomenuté Tony Bránové, která propadla alkoholu a chátrá, ale přijme nabídku mladého novináře Karla Loužičky, že ji opět vrátí na výsluní. Až posupně Tony zjišťuje jeho původní záměr, který není tak nezištný, jak se původně zdálo.

Tereza

Lektorku HAMU Terezu, která připravuje svého studenta Tomáše na prestižní soutěž, po letech kontaktuje její bývalá láska, světově proslulý klavírista, jenž v mládí utekl do Ameriky a přijel do Prahy koncertovat. Tomáš sice chodí s baletkou Elou, ale přitom vhlíží k Tereze, pro niž Tomáš představuje bolesntou vzpomínku na promarněnou šanci s klavírním mistrem.

Z natáčení

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný.

Diskuse diváků
 • jana bártová 24. 11. 2016 12:41

  vilma cibulková

  vynikající vynikající vynikající!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…

 • Eva 23. 6. 2014 11:43

  Paní

  Hlaváčová nikdy nezklame, skvělá herečka. Narozdíl od minulé neděle, teď to byl opravdový herecký zážite…

 • Alena 22. 6. 2014 21:31

  Třikrát skvělé a počtvrté pan režisér Jiří Strach.

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 74 minut – Rok výroby: 2012 – D  ST  AD  HD
Žánr: Seriál
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Kdo je…
Dagmar Havlová
Dagmar Havlová

herečka, zpěvačka