Dopolední události

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 50  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Další zprávy na portálu ČT24

 • Třída Míru dostává novou dlažbu – křivou a zvlněnou
  Třída Míru dostává novou dlažbu – křivou a zvlněnou

  1.11.2014 12:40

  Pardubice – Prašná plocha, ve kterou se na jaře proměnila pardubická třída Míru, začíná dostávat novou podobu. To, co se v ní začalo objevovat, se ale vůbec nezamlouvá radnici – nová dlažba chodníků je křivá a zvlněná. Město pohrozilo stavební firmě, že jí za nekvalitní práci nezaplatí. Stavbaři ale tvrdí, že nejde o jejich chybu, a pokud chce radnice někoho trestat, má jít až za projektanty.

 • Nehoda SpaceShipTwo - projekt vesmírného turismu má pokračovat
  Nehoda SpaceShipTwo - projekt vesmírného turismu má pokračovat

  1.11.2014 11:36

  Washington - Projekt komerčních letů do vesmíru by měl pokračovat i přes včerejší tragickou nehodu, prohlásil miliardář Richard Branson poté, co navštívil místo neštěstí. Bransonovi patří společnost Virgin Galactics, která provozovala soukromou vesmírnou loď SpaceShip Two. Ta vybuchla při testovacím letu i se dvěma piloty. Jeden z letců nepřežil, druhý je vážně zraněný.

 • Karlovarská karta ovládne MHD. Není to žádná opencard, uklidňuje radnice
  Karlovarská karta ovládne MHD. Není to žádná opencard, uklidňuje radnice

  1.11.2014 11:30

  Karlovy Vary – Odbavovací systém s elektronickými peněženkami a předplatními jízdenkami nahranými na kartách začal zavádět karlovarský dopravní podnik. Z Plzně převzal již hotový systém. Zatímco však Plzeňská karta slouží v rozrůstajícím se krajském dopravním systému, Karlovarská karta bude prozatím fungovat pouze v městských autobusech.

 • Liam Neeson je Mezi náhrobními kameny tak trochu retro
  Liam Neeson je Mezi náhrobními kameny tak trochu retro

  1.11.2014 11:08

  Recenze - Drogovému dealerovi Kennymu unesli ženu, ale byli ochotni vrátit ji zpátky, dvacet táců za každé kilo její jen místy mírně poškozené živé váhy. Usmlouval to na polovinu, zacvakal a oni mu ji vrátili, naporcovanou na kousky se zvukovou nahrávkou, kde bylo slyšet, jak pronikavě si to užívala. A právě rozhodili sítě, ve kterých má uvíznout další oběť. Jen jeden muž zná špinavou stoku husté newyorské periférie tak dobře, že dokáže tyhle řezníky najít a zastavit. Jmenuje se Matthew Scudder a je to bývalý policajt, vyléčený alkoholik a pitbull, který nesejde ze stopy.

 • Česká společnost stárne, seniorů je víc než dětí
  Česká společnost stárne, seniorů je víc než dětí

  1.11.2014 10:59

  Praha – V České republice žije víc důchodců než dětí. Společnost od roku 1989 výrazně stárne. U mužů se život prodloužil zhruba o sedm let, u žen o šest. Češi tak mají šanci dožít se více než 75 let a Češky více než 81 let. Důchodci mají ale asi jen o desetinu víc peněz než v dobách komunismu. Podobný vývoj hlásí i Slovensko. Stárnutí společnosti je nejvýznamnější demografickou změnou, která po listopadu nastala.

Stopáž: 15 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu