Dopolední události

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 50  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Další zprávy na portálu ČT24

 • Realitních makléřů je v ČR nejvíc v EU, nemovitost ale prodraží o tisíce
  Realitních makléřů je v ČR nejvíc v EU, nemovitost ale prodraží o tisíce

  15.9.2014 05:00

  Praha - Česko má v celé Unii nejvíc makléřů na počet obyvatel. Ti pro své klienty představují na jedné straně jistotu, ale na druhé si zákazník musí připlatit - v průměru tři tisíce korun na metr čtvereční. Vyplývá to z informací analytiků, kteří zkoumali sedmdesát tisíc inzerátů Annonce.cz. Prostředníci prodávají hlavně velké apartmány a rodinné domy. A poslední dobou pro své klienty hledají i stavební parcely. Najít si kupce sami se naopak většinou snaží majitelé malých bytů.

 • Sociální demokraté vyhráli švédské volby, překvapil zisk krajní pravice
  Sociální demokraté vyhráli švédské volby, překvapil zisk krajní pravice

  15.9.2014 01:08

  Stockholm - Opoziční Švédská sociálnědemokratická strana vyhrála nedělní parlamentní volby, poznamenané vzestupem krajní pravice. Premiér Fredrik Reinfeldt už uznal porážku a ohlásil, že podá demisi. "Švédský lid rozhodl. V důsledku toho v pondělí podám demisi," řekl svým stoupencům premiér, který stál v čele středopravé vlády od roku 2006. Reinfeldt také oznámil, že odstoupí z čela své konzervativní Umírněné koaliční strany, která získala jen necelou čtvrtinu hlasů, oproti 30 procentům před čtyřmi lety.

 • Doněck byl celý den pod palbou, situace je tam prý kritická
  Doněck byl celý den pod palbou, situace je tam prý kritická

  14.9.2014 23:41

  Kyjev - Největší východoukrajinské město Doněck bylo po celý dnešní den ostřelováno z těžkých zbraní a situace je tam navzdory vyhlášenému příměří kritická. Uvádí to večerní zpráva doněcké radnice. Prakticky neustálému ostřelování jsou vystaveny oblasti sousedící s doněckým letištěm, které jako jediný opěrný bod drží ukrajinská armáda. Boje si dnes vyžádaly mrtvé a zraněné mezi civilním obyvatelstvem.

 • Ruské komunální volby: Velký zájem voličů na Krymu, jinak malá účast
  Ruské komunální volby: Velký zájem voličů na Krymu, jinak malá účast

  14.9.2014 22:11

  Moskva - Bez senzací a incidentů dnes v Rusku proběhly komunální volby, které podle předběžných výsledků potvrdily dominantní postavení kandidátů vládní strany Jednotné Rusko v zastupitelských orgánech. Obsazení velké většiny důležitých gubernátorských postů se nezměnilo, volební účast byla nevysoká. V Moskvě hlasovala necelá pětina oprávněných voličů. Naopak více než trojnásobnou účast naopak zaznamenal okupovaný Krym, kde přišlo k urnám přes 60 procent voličů.

 • Voda z Jevišovky zatopila desítku domů. Na Břeclavsku se sesunul svah
  Voda z Jevišovky zatopila desítku domů. Na Břeclavsku se sesunul svah

  14.9.2014 21:40

  Brno - Na 400 záchranářů dnes zasahovalo při záplavách v Jihomoravském kraji. Nejhorší situace je na Znojemsku zejména v okolí řeky Jevišovky. V Jevišovicích se vylila z koryta a zaplavila několik domů. Platí třetí stupeň povodňové aktivity. Hasiči stavějí hráze a čekají, až voda opadne, aby mohli odčerpávat z objektů vodu a vysoušet je. U Dolních Věstonic na Břeclavsku se vlivem deště sesunul svah a poškodil silnici. Uzavřená bude minimálně do pondělního odpoledne.

Stopáž: 15 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu