Dopolední události

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 49  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tento pořad nelze v současné době přehrát.

Další zprávy na portálu ČT24

 • SMS z trajektu. V podopené lodi je stále naživu několik lidí
  SMS z trajektu. V podopené lodi je stále naživu několik lidí

  17.4.2014 02:50

  Soul – "Jsem naživu, jsou tu i další žijící studenti, prosím, rychle nás zachraňte." Takovou krátkou textovou zprávu s prosbou o rychlou pomoc dostal otec jednoho ze studentů, jenž společně s dalšími uvízl v jihokorejském trajektu. Loď plná lidí ztroskotala ve středu ráno nedaleko pobřeží Korejského poloostrova.

 • Obama Rusku pohrozil dalšími sankcemi, Ukrajina žádá stáhnutí vojáků
  Obama Rusku pohrozil dalšími sankcemi, Ukrajina žádá stáhnutí vojáků

  17.4.2014 01:53

  Washington – Pokračujte v podpoře separatistů na východě Ukrajiny a přijdou další sankce. Takový vzkaz poslal Rusku americký prezident Barack Obama. Stejný požadavek vyslal do světa i ukrajinský ministr zahraničí Andrij Deščycja, jenž zároveň vyzývá ke stažení ruských jednotek od hranic.

 • Požár statku na Šumpersku zabil dva muže
  Požár statku na Šumpersku zabil dva muže

  17.4.2014 01:37

  Šumperk - Dva lidé zemřeli v noci na dnešek při požáru hospodářského objektu ve Štítech na Šumpersku. Na místě zasahují hasiči z Šumperska i Pardubického kraje. Okolnosti požáru na místě vyšetřuje také policie. Řekli to mluvčí hasičů a policie.

 • Vměšování Moskvy? Kyjev předloží v Ženevě důkazy
  Vměšování Moskvy? Kyjev předloží v Ženevě důkazy

  16.4.2014 22:56

  Ženeva – Ukrajinská krize nepolevuje. Řešit ji mají zítra zástupci USA, Unie, Ukrajiny a Ruska. Sejdou se v Ženevě. Kyjev už dal na srozuměnou, že bude žádat, aby Rusko přestalo podporovat ozbrojence na východě země. Předloží navíc důkazy, že Moskva zasahuje do dění v zemi. Ukrajina bude také chtít zpět Krym. Ruský prezident Vladimir Putin prý chce mít právo veta v ukrajinských záležitostech, USA s průlomem nepočítají.

 • Záminka pro invazi? Moskva prý plánuje zabít až stovky Ukrajinců
  Záminka pro invazi? Moskva prý plánuje zabít až stovky Ukrajinců

  16.4.2014 22:52

  Kyjev – V Mariupolu na jihovýchodě Ukrajiny prý došlo k přestřelce mezi ukrajinským vojáky a separatisty. Místní média hovoří až o 12 zraněných. Ukrajinská rozvědka (SBU) předtím oznámila, že už odhalila čtyřicet ruských agentů, kteří působili na území Ukrajiny. Ruské speciální síly prý jako záminku pro invazi chystají zabít až 200 Ukrajinců. Proruské síly na východě Ukrajiny dál posilují. Ruská agentura Regnum navíc uvedla, že se sesazený prezident Viktor Janukovyč vrátí už 20. dubna do Doněcku. Píše o tom Ukrajinska pravda. Podle nacionalisty Vladimira Žirinovského se tak stane do 1. května s pomocí armády zformované na jihovýchodě Ukrajiny.

Stopáž: 15 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu