Dopolední události

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 51  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Další zprávy na portálu ČT24

 • I přes nečas došly za bojovou technikou dopoledne stovky lidí
  I přes nečas došly za bojovou technikou dopoledne stovky lidí

  31.3.2015 13:06

  Ukázka vojenské techniky amerického konvoje, který projíždí Českou republikou, navzdory nevlídnému počasí dopoledne přilákala do ruzyňských kasáren stovky lidí. Před otevřením závory s čekajícími prohodil pár slov ministr obrany Martin Stropnický a po krátké chvíli začali proudit do kasáren. Zblízka si prohlížely nejčastěji zastoupené osmnáctitunové obrněné transportéry Stryker a terénní auta Humvee. S americkými vojáky se setkal i premiér Bohuslav Sobotka, americký velvyslanec v ČR Andrew Schapiro i předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.

 • Kapitána zříceného letadla zradilo i 11. září
  Kapitána zříceného letadla zradilo i 11. září

  31.3.2015 13:00

  Kapitán letadla německých aerolinek Germanwings, které se minulý týden zřítilo ve francouzských Alpách, patřil mezi zkušené piloty a do poslední chvíle se snažil neštěstí zabránit. Jak ale informují německá a britská média, zradilo ho nejen jednání kopilota, ale i zabezpečení kokpitu, k němuž aerolinky přistoupily po 11. září.

 • Silný vítr, sníh, déšť. Na Žďársku havaroval i autobus
  Silný vítr, sníh, déšť. Na Žďársku havaroval i autobus

  31.3.2015 12:50

  Včerejší den se silným větrem, deštěm a sněhem bude mít dnes silného nástupce, přestože noc byla klidná. Na Ždársku už kvůli špatným podmínkám havaroval autobus, zranilo se osm lidí včetně dítěte. Pro celou Českou republiku platí výstraha na silný a na některých místech dokonce velmi silný vítr. V nárazech dosáhne na horách až 125 km/h. Na Moravě by vítr měl být mírnější.

 • Praha zrušila kritizovanou smlouvu s právní kanceláří
  Praha zrušila kritizovanou smlouvu s právní kanceláří

  31.3.2015 12:46

  Praha - Pražští radní zrušili smlouvu s právní kanceláří Kocián Šolc Balaštík na zastupování v kauze Škodova paláce. ČTK to dnes řekly dva zdroje obeznámené s jednáním rady. Firmu měla primátorce Adrianě Krnáčové (ANO) doporučit protistrana, firma Copa Retail. Opoziční klub zastupitelů TOP 09 a nezávislých proto hodlá podat na Krnáčovou kvůli výběru trestní oznámení. Krnáčová ovšem už v pondělí kritiku odmítla.

 • USA a Kuvajt pošlou Sýrii miliardu dolarů na humanitární pomoc
  USA a Kuvajt pošlou Sýrii miliardu dolarů na humanitární pomoc

  31.3.2015 12:46

  Kuvajt – V Kuvajtu byla zahájena konference dárcovských zemí pro Sýrii. Hostitelská země přislíbila zaslat na humanitární pomoc půl miliardy dolarů (cca 13 miliard korun), stejnou částku slíbily také Spojené státy. OSN na pomoc Sýrii žádá 8 miliard dolarů, podle generálního tajemníka OSN Pan Ki-muna žijí v bídě čtyři pětiny Syřanů, polovina obyvatelstva je na útěku. Více než čtyři roky trvající válka připravila o život přes 200 000 lidí.

Stopáž: 15 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu